Cz En

QJ4 Jumping

  1. Datum: 09. 06. 2018
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 192.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.27 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 34.75 5.53 V V
2 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 35.16 5.46 V V
3 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin 0 0 0.0 0.0 35.34 5.43 V V
4 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 0 0 0.0 0.0 35.58 5.4 V V
5 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan 0 0 0.0 0.0 35.66 5.38 V V
6 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 36.11 5.32 V V
7 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 36.22 5.3 V V
8 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 36.95 5.2 V V
9 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 36.97 5.19 V V
10 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 37.09 5.18 V V
11 141414 Adriana Slezáková Jerry 0 0 0.0 0.0 37.42 5.13 V V
12 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 38.08 5.04 V V
13 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 38.17 5.03 V V
14 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier 0 0 0.0 0.0 38.24 5.02 V V
15 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 39.03 4.92 V V
16 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 39.06 4.92 V V
17 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 39.89 4.81 V V
18 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 0 0 0.0 0.0 41.22 4.66 V V
19 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina 0 0 0.0 0.0 41.26 4.65 V V
20 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.0 0.0 42.02 4.57 V V
21 092814 Eliška Tejkalová Černohorská Bria Love from Tatras 0 0 0.0 0.0 42.36 4.53 V V
22 037216 Pavla Vorlová Floki The Nimble Elf Runkeeper 1 0 0.0 5.0 36.25 5.3 V V
23 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 36.52 5.26 V V
24 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 1 0 0.0 5.0 36.58 5.25 V V
25 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka 1 0 0.0 5.0 36.62 5.24 V V
26 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 1 0 0.0 5.0 36.65 5.24 V V
27 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 0 0.0 5.0 37.19 5.16 V V
28 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 37.29 5.15 V V
29 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 38.24 5.02 V V
30 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland 0 1 0.0 5.0 38.7 4.96 V V
31 051515 Darie Dytrychová Shadow of Aire Magic Zira 1 0 0.0 5.0 38.73 4.96 V V
32 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark 0 1 0.0 5.0 39.11 4.91 V V
33 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 39.35 4.88 V V
34 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 1 0.0 5.0 40.49 4.74 V V
35 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 1 0 0.0 5.0 40.51 4.74 V V
36 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 0 1 0.0 5.0 42.12 4.56 V V
37 063517 Eliška Kaletová Ann Fleurette From Their Hearts 0 1 0.0 5.0 42.5 4.52 V V
38 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 0 1 0.0 5.0 43.84 4.38 V V
39 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 1 0.0 5.0 43.91 4.37 V V
40 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 1 0.11 5.11 45.11 4.26 V V
41 004217 Tereza Kropáčová Tessi 1 0 1.16 6.16 46.16 4.16 VD VD
42 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 0 1 2.49 7.49 47.49 4.04 VD VD
43 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 36.52 5.26 VD VD
44 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 2 0 0.0 10.0 36.83 5.21 VD VD
45 007518 Petra Vyplelová Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 2 0 0.0 10.0 36.94 5.2 VD VD
46 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 2 0 0.0 10.0 37.35 5.14 VD VD
47 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 2 0 0.0 10.0 37.82 5.08 VD VD
48 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 38.64 4.97 VD VD
49 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 1 1 0.0 10.0 39.74 4.83 VD VD
50 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 2 0 0.0 10.0 40.43 4.75 VD VD
51 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive 1 1 0.0 10.0 41.06 4.68 VD VD
52 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 1 0.0 10.0 42.24 4.55 VD VD
53 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 1 1 0.0 10.0 42.53 4.51 VD VD
54 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border 1 1 1.74 11.74 46.74 4.11 VD VD
55 067515 Lucie Jirmanová Argo 1 0 8.0 13.0 53.0 3.62 VD VD
56 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 2 0 3.02 13.02 48.02 4.0 VD VD
57 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland 1 2 0.0 15.0 42.88 4.48 VD VD
58 073214 Kateřina Košárková Airy 1 2 11.47 26.47 56.47 3.4 BO BO
DIS 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084417 Tereza Králová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025116 Michaela Tejčková Blue Devil Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042018 Nikola Banotová Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057917 Pavla Tomanová Annandale Danggali DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO