Cz En

QJ5 Jumping

  1. Datum: 10. 06. 2018
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Erdos, André (FR)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 197.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000316 Olga Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 0 0 0.0 0.0 36.42 5.41 V V
2 084417 Tereza Králová Frey The Midnight Gem Shakti Se 0 0 0.0 0.0 37.45 5.26 V V
3 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 37.56 5.24 V V
4 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 37.62 5.24 V V
5 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 0 0 0.0 0.0 37.98 5.19 V V
6 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 0 0 0.0 0.0 38.06 5.18 V V
7 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 38.6 5.1 V V
8 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 38.66 5.1 V V
9 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 38.79 5.08 V V
10 000015 Kristina Půdová A3Ch Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 39.02 5.05 V V
11 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 39.05 5.04 V V
12 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 39.17 5.03 V V
13 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 39.39 5.0 V V
14 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 39.89 4.94 V V
15 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream 0 0 0.19 0.19 40.19 4.9 V V
16 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.72 0.72 40.72 4.84 V V
17 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.93 0.93 40.93 4.81 V V
18 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 1.04 1.04 41.04 4.8 V V
19 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 0 0 1.36 1.36 41.36 4.76 V V
20 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 0 0 1.49 1.49 41.49 4.75 V V
21 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras 0 0 3.13 3.13 43.13 4.57 V V
22 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 3.26 3.26 43.26 4.55 V V
23 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 36.38 5.42 V V
24 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 1 0 0.0 5.0 37.44 5.26 V V
25 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 37.63 5.24 V V
26 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 1 0 0.0 5.0 38.56 5.11 V V
27 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 38.76 5.08 V V
28 042018 Nikola Banotová Catalyn Jankari 1 0 0.0 5.0 38.87 5.07 V V
29 042614 Eliška Vernerová Sati 1 0 0.0 5.0 39.9 4.94 V V
30 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 1 0 0.28 5.28 40.28 4.89 V V
31 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 1 0 0.56 5.56 40.56 4.86 V V
32 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream 1 0 1.25 6.25 41.25 4.78 VD VD
33 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých 1 0 1.98 6.98 41.98 4.69 VD VD
34 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 1 0 2.6 7.6 42.6 4.62 VD VD
35 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 1 0 3.4 8.4 43.4 4.54 VD VD
36 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 0 4.33 9.33 44.33 4.44 VD VD
37 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 2 0 0.0 10.0 36.02 5.47 VD VD
38 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 2 0 0.0 10.0 37.2 5.3 VD VD
39 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 2 0 0.0 10.0 37.51 5.25 VD VD
40 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 2 0 0.38 10.38 40.38 4.88 VD VD
41 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 2 0 1.8 11.8 41.8 4.71 VD VD
42 013214 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra 0 1 7.06 12.06 47.06 4.19 VD VD
43 057917 Pavla Tomanová Annandale Danggali 2 0 2.66 12.66 42.66 4.62 VD VD
44 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 2 0 3.5 13.5 43.5 4.53 VD VD
45 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka 1 1 3.91 13.91 43.91 4.49 VD VD
46 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 1 1 4.12 14.12 44.12 4.47 VD VD
47 027814 Lenka Blachová A3Ch Beroemde Orlith Esaber 2 0 4.4 14.4 44.4 4.44 VD VD
48 004217 Tereza Kropáčová Tessi 1 0 15.19 20.19 55.19 3.57 D D
49 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina 1 1 10.52 20.52 50.52 3.9 D D
50 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle 1 0 16.61 21.61 56.61 3.48 D D
51 073214 Kateřina Košárková Airy 0 1 16.83 21.83 56.83 3.47 D D
52 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border 3 1 3.62 23.62 43.62 4.52 D D
53 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 5 0 0.18 25.18 40.18 4.9 D D
54 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 2 2 13.83 33.83 53.83 3.66 BO BO
55 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 3 2 9.8 34.8 49.8 3.96 BO BO
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063517 Eliška Kaletová Ann Fleurette From Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082714 Lucie Vočadlová A3Ch Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007518 Petra Vyplelová Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082814 Tereza Králová Explosive Essay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067515 Lucie Jirmanová Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025116 Michaela Tejčková Blue Devil Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO