Cz En

QA2 agility

  1. Datum: 20. 05. 2018
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Zolotnikova, Svetlana (EE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 202.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.21 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 37.94 5.32 V V
2 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 38.19 5.29 V V
3 069716 Jesika Jurečková Uni Katy Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 38.54 5.24 V V
4 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 38.64 5.23 V V
5 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 39.03 5.18 V V
6 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 39.59 5.1 V V
7 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 39.65 5.09 V V
7 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 39.65 5.09 V V
9 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 39.81 5.07 V V
10 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 39.86 5.07 V V
11 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 39.94 5.06 V V
12 072415 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.0 0.0 39.97 5.05 V V
13 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 39.98 5.05 V V
14 039213 Karolina Šonská Zora 0 0 0.0 0.0 40.04 5.04 V V
15 081516 Lenka Zindulková Alpáč 0 0 0.0 0.0 40.11 5.04 V V
16 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 40.17 5.03 V V
16 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 40.17 5.03 V V
18 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 40.28 5.01 V V
19 014618 Barbara Sajdoková Audrey Pages of My Diary 0 0 0.0 0.0 40.29 5.01 V V
20 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 40.85 4.94 V V
21 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 41.18 4.91 V V
22 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 41.58 4.86 V V
23 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 41.84 4.83 V V
24 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 0 0 0.0 0.0 41.97 4.81 V V
25 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 42.71 4.73 V V
26 039716 Jana Jourová Umpalumpa 0 0 0.0 0.0 43.03 4.69 V V
27 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 0 0 0.0 0.0 43.11 4.69 V V
28 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen 0 0 0.0 0.0 43.6 4.63 V V
29 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.0 0.0 43.78 4.61 V V
30 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 44.6 4.53 V V
31 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate 0 0 0.0 0.0 45.78 4.41 V V
32 015116 Karina Divišová Isabella Moravské srdce 0 0 0.94 0.94 48.94 4.13 V V
33 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 1 0 0.0 5.0 36.76 5.5 V V
34 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat 1 0 0.0 5.0 39.13 5.16 V V
35 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 1 0.0 5.0 41.08 4.92 V V
36 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 1 0 0.0 5.0 41.2 4.9 V V
37 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál 1 0 0.0 5.0 42.51 4.75 V V
38 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 1 0 0.0 5.0 43.2 4.68 V V
39 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 0 1 0.0 5.0 43.41 4.65 V V
40 096714 Eva Stavinohová A3Ch Dexík 1 0 0.0 5.0 46.88 4.31 V V
41 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes 0 1 0.5 5.5 48.5 4.16 V V
42 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 1 0 2.54 7.54 50.54 4.0 VD VD
43 038909 Pavla Tomanová Kim 1 0 4.26 9.26 52.26 3.87 VD VD
44 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 2 0 0.0 10.0 39.25 5.15 VD VD
45 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 2 0 0.0 10.0 41.06 4.92 VD VD
46 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 2 0 0.0 10.0 41.78 4.83 VD VD
47 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 2 0.0 10.0 46.82 4.31 VD VD
48 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis 1 1 2.63 12.63 50.63 3.99 VD VD
49 063716 Kateřina Břízová Apollon Ellie's Jolly 1 2 2.37 17.37 50.37 4.01 D D
DIS 068115 Klára Konečná Majda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027313 Karolína Smíšková Hermína DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022117 Jiří Bureš Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO