Cz En

QA3 agility

  1. Datum: 20. 05. 2018
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.32 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 0 0.0 0.0 35.19 5.4 V V
2 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 37.52 5.06 V V
3 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 37.8 5.03 V V
4 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 38.14 4.98 V V
5 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 38.27 4.96 V V
6 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 38.9 4.88 V V
7 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 39.24 4.84 V V
8 072415 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.0 0.0 39.33 4.83 V V
9 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 40.06 4.74 V V
10 039213 Karolina Šonská Zora 0 0 0.0 0.0 40.35 4.71 V V
11 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 40.92 4.64 V V
12 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 40.96 4.64 V V
13 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 41.71 4.56 V V
14 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen 0 0 0.0 0.0 41.74 4.55 V V
15 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 42.14 4.51 V V
16 022117 Jiří Bureš Happy 0 0 0.0 0.0 42.16 4.51 V V
17 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.0 0.0 42.49 4.47 V V
18 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 1 0 0.0 5.0 38.06 4.99 V V
19 068115 Klára Konečná Majda 1 0 0.0 5.0 38.38 4.95 V V
20 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 1 0.0 5.0 39.5 4.81 V V
21 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál 1 0 0.0 5.0 40.97 4.64 V V
22 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus 0 1 0.0 5.0 41.32 4.6 V V
23 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 1 0 0.0 5.0 41.78 4.55 V V
24 069716 Jesika Jurečková Uni Katy Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 42.44 4.48 V V
25 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat 0 1 0.0 5.0 43.91 4.33 V V
26 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 0 1 0.14 5.14 44.14 4.3 V V
27 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 1 1 0.0 10.0 41.83 4.54 VD VD
28 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 2 0 0.0 10.0 42.5 4.47 VD VD
29 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 2 0 0.0 10.0 43.38 4.38 VD VD
30 063716 Kateřina Břízová Apollon Ellie's Jolly 1 1 0.16 10.16 44.16 4.3 VD VD
31 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 3 0 0.0 15.0 39.9 4.76 VD VD
32 096714 Eva Stavinohová A3Ch Dexík 1 1 5.22 15.22 49.22 3.86 VD VD
33 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes 0 2 8.56 18.56 52.56 3.61 D D
34 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis 0 1 14.35 19.35 58.35 3.26 D D
35 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate 4 0 2.6 22.6 46.6 4.08 D D
DIS 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039716 Jana Jourová Umpalumpa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081516 Lenka Zindulková Alpáč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038909 Pavla Tomanová Kim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014618 Barbara Sajdoková Audrey Pages of My Diary DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015116 Karina Divišová Isabella Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027313 Karolína Smíšková Hermína DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO