Cz En

QJ1 jumping

  1. Datum: 19. 05. 2018
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 59.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.28 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 31.76 5.26 V V
2 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team 0 0 0.0 0.0 32.91 5.07 V V
3 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 33.31 5.01 V V
4 090216 Adéla Benešová Moja Mija Koryfej 0 0 0.0 0.0 33.44 4.99 V V
5 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant 0 0 0.0 0.0 33.6 4.97 V V
6 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 33.9 4.93 V V
7 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 34.06 4.9 V V
8 016514 Barbora Banýrová Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 34.44 4.85 V V
9 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 34.58 4.83 V V
10 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 34.6 4.83 V V
11 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 34.79 4.8 V V
12 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 0 0.0 0.0 34.87 4.79 V V
13 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 34.98 4.77 V V
14 095315 Klára Kokešová Roxy 0 0 0.0 0.0 35.2 4.74 V V
15 066914 Mirka Mihoková Mesi 0 0 0.0 0.0 35.43 4.71 V V
16 003317 Lukáš Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team 0 0 0.0 0.0 37.49 4.45 V V
17 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 37.65 4.44 V V
18 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 37.7 4.43 V V
19 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.05 0.05 39.05 4.28 V V
20 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia 0 0 0.09 0.09 39.09 4.27 V V
21 009117 Ivana Ondrušová Tina 0 0 2.07 2.07 41.07 4.07 V V
22 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 1 0 0.0 5.0 31.14 5.36 V V
23 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 32.26 5.18 V V
24 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 1 0 0.0 5.0 35.15 4.75 V V
25 047915 Kristýna Obstová Ruby 1 0 0.0 5.0 36.91 4.52 V V
26 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 1 0 0.0 5.0 37.31 4.48 V V
27 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost 0 1 0.0 5.0 38.1 4.38 V V
28 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 1 0.0 5.0 38.38 4.35 V V
29 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel 1 0 0.3 5.3 39.3 4.25 V V
30 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 2 0 0.0 10.0 33.18 5.03 VD VD
31 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 1 1 0.0 10.0 36.16 4.62 VD VD
32 034517 Lucie Rabčanová Jessica 0 2 6.67 16.67 45.67 3.66 D D
33 075015 Blanka Potočná Joyeux Cenich du Champ d´Onix 2 1 3.14 18.14 42.14 3.96 D D
34 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin 0 2 10.69 20.69 49.69 3.36 D D
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Puldová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083314 Barbora Banýrová Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009313 Nora Klapalová Agáta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075817 Adéla Řeholová Calibré Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO