Cz En

QJ2 jumping

  1. Datum: 19. 05. 2018
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Celic, Lorenzo (IT)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 195.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 34.57 5.64 V V
2 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 34.89 5.59 V V
3 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 35.15 5.55 V V
4 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 35.61 5.48 V V
5 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 36.04 5.41 V V
6 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 36.16 5.39 V V
7 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.45 5.35 V V
8 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 36.8 5.3 V V
9 095315 Klára Kokešová Roxy 0 0 0.0 0.0 36.84 5.29 V V
10 090216 Adéla Benešová Moja Mija Koryfej 0 0 0.0 0.0 37.03 5.27 V V
11 066914 Mirka Mihoková Mesi 0 0 0.0 0.0 38.07 5.12 V V
12 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 38.3 5.09 V V
13 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 38.39 5.08 V V
14 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 38.59 5.05 V V
15 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 38.79 5.03 V V
16 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 39.6 4.92 V V
17 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 40.25 4.84 V V
18 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 41.06 4.75 V V
19 034517 Lucie Rabčanová Jessica 0 0 2.29 2.29 44.29 4.4 V V
20 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia 0 0 2.32 2.32 44.32 4.4 V V
21 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 0 2.84 2.84 44.84 4.35 V V
22 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 3.18 3.18 45.18 4.32 V V
23 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 1 0 0.0 5.0 36.3 5.37 V V
24 009313 Nora Klapalová Agáta 0 1 0.0 5.0 38.07 5.12 V V
25 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 1 0.0 5.0 38.82 5.02 V V
26 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 1 0.0 5.0 39.0 5.0 V V
27 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 1 0 0.0 5.0 39.64 4.92 V V
28 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 1 0.0 5.0 39.68 4.91 V V
29 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs 0 1 0.0 5.0 41.09 4.75 V V
30 075015 Blanka Potočná Joyeux Cenich du Champ d´Onix 1 0 1.83 6.83 43.83 4.45 VD VD
31 009117 Ivana Ondrušová Tina 0 1 2.21 7.21 44.21 4.41 VD VD
32 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon 0 1 4.43 9.43 46.43 4.2 VD VD
33 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team 1 1 0.0 10.0 38.31 5.09 VD VD
34 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant 0 2 0.0 10.0 40.75 4.79 VD VD
35 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 1 1 1.02 11.02 43.02 4.53 VD VD
36 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin 1 2 8.07 23.07 50.07 3.89 D D
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003317 Lukáš Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075817 Adéla Řeholová Calibré Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047915 Kristýna Obstová Ruby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO