Cz En

Jumping Large

  1. Datum: 18. 06. 2011
  2. Závod: Brno-Cacovice - Letní Robinsonáda 2011
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 177.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.4 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 0 0 0.0 0.0 36.97 4.79
2 041209 Stanislav Čechlovský Bella 0 0 0.0 0.0 45.12 3.92
3 Jurkovičová Simona Brittany 0 0 0.0 0.0 47.28 3.74
4 000107 Kateřina Benešová Porsche 0 0 0.72 0.72 52.72 3.36
5 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 1 0 0.0 5.0 38.0 4.66
6 Čápková Marcela Busy Novtepord 1 0 0.0 5.0 39.44 4.49
7 047407 Nikol Vydrová A3Ch Saxo Littlethorn 0 1 0.0 5.0 40.18 4.41
8 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future 0 1 0.0 5.0 44.18 4.01
9 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 1 0.0 5.0 47.33 3.74
10 045207 Martina Příkrá Cesta Okřešická perla 0 1 0.0 5.0 48.64 3.64
11 003509 Simona Švestková Mark Twain Boramo Sole 0 0 8.76 8.76 60.76 2.91
12 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr 2 0 0.0 10.0 36.59 4.84
13 Čápková Marcela Arny Plzeňský Teufel 2 0 0.0 10.0 43.45 4.07
14 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 2 0 0.0 10.0 47.68 3.71
15 034610 Eliška Švihlová Bára z Vlčí stráně 1 1 5.99 15.99 57.99 3.05
16 039108 Dušan Buček Dasty 3 1 0.0 20.0 42.11 4.2
DIS Suchovská Katarína Blow-by-Blow Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Böttcher Leopold Sky, bez PP DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024108 Eva Kostková Gucci Blue Friend Dvomaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028210 Zuzana Valianová Carina z obřanského kopce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053908 Barbora Klobásová Frodo Z Peršlu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050809 Dana Straková Crazy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001611 Ivana Prokešová Ace Cassy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kosáčová Nika I´m Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006008 Veronika Vargová Infinity Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002906 Monika Matoušková Anabell Wonderful Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Tomovičová Lucia Alan ze Štěnkovského lesa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001907 Věra Janatová Hector Stanios DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051910 Jiří Skolek Barbucha Katčina smečka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049609 Ludmila Bučková Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024805 Nikol Vydrová Ghost of Pinewood Country DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS