Cz En

Agility I

  1. Datum: 23. 06. 2018
  2. Závod: Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.07 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 36.17 4.84 V V
2 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 36.79 4.76 V V
3 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 36.94 4.74 V V
4 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 37.66 4.65 V V
5 027614 Gabriela Hroteková Agira z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 38.27 4.57 V V
6 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 38.6 4.53 V V
7 006718 Lucie Drápelová Denny 0 0 0.0 0.0 38.76 4.51 V V
8 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 0 0 0.0 0.0 38.94 4.49 V V
9 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi 0 0 0.0 0.0 39.73 4.4 V V
10 082917 Daniel Orlický Panther von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 39.85 4.39 V V
11 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 40.44 4.33 V V
12 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 0 0 0.0 0.0 40.69 4.3 V V
13 026415 Hana Jendrulková Euphorie 0 0 0.0 0.0 40.76 4.29 V V
14 069814 Klára Cholastová Megy 0 0 0.0 0.0 41.75 4.19 V V
15 052314 Petra Cyroňová A3Ch Barney 0 0 0.0 0.0 42.6 4.11 V V
16 036616 Vladislav Kubica Merlin 0 0 0.0 0.0 42.9 4.08 V V
17 076017 Marcel Funiok Edra Adia Avi 0 0 0.72 0.72 43.72 4.0 V V
18 022117 Jiří Bureš Happy 0 0 1.6 1.6 44.6 3.92 V V
19 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 2.04 2.04 45.04 3.89 V V
20 039716 Jana Jourová Umpalumpa 0 0 3.15 3.15 46.15 3.79 V V
21 028115 Dana Šubová Chammi Elsa Garbo 0 0 3.24 3.24 46.24 3.78 V V
22 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 0 3.72 3.72 46.72 3.75 V V
23 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus 0 1 0.0 5.0 38.05 4.6 V V
24 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk 0 1 0.0 5.0 39.81 4.4 V V
25 082014 Monika Němcová A3Ch Beatrise 1 0 0.0 5.0 41.12 4.26 V V
26 003812 Simona Zajková A3Ch Donald 1 0 0.0 5.0 41.49 4.22 V V
27 013817 Petra Cyroňová Famous Francis Black Bubble 1 0 0.0 5.0 42.35 4.13 V V
28 065612 Tereza Buchalová Anela Rychlá tlapka 1 0 1.07 6.07 44.07 3.97 VD VD
29 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 2 0 0.0 10.0 36.6 4.78 VD VD
30 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 2 0 0.0 10.0 38.2 4.58 VD VD
31 068115 Klára Konečná Majda 3 0 0.0 15.0 39.5 4.43 VD VD
32 079115 Václav Ullver Bejzi Jalu Kavar 2 0 9.03 19.03 52.03 3.36 D D
DIS 067615 Marie Köllnerová Agility Sherry Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048915 Jana Šimperská Bernelle Boo Li Rainbow Beam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087117 Michaela Krahulíková Dearbhail Dee Smi Rainbow Beam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029515 Jana Trojková Cowboy Henry McHenry´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074615 Margit Horáčková Xsony z Agova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057417 Martina Zelinková Cyril Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050814 Jiřina Máčková Golden Brownie Paws on Heaven's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO