Cz En

Agility I

  1. Datum: 23. 06. 2018
  2. Závod: Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.07 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel 0 0 0.0 0.0 33.85 5.17 V V
2 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 34.87 5.02 V V
3 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 35.32 4.95 V V
4 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 35.93 4.87 V V
5 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova 0 0 0.0 0.0 35.94 4.87 V V
6 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi 0 0 0.0 0.0 36.76 4.76 V V
7 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 37.01 4.73 V V
8 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 37.81 4.63 V V
9 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 37.92 4.61 V V
10 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 0 0.0 0.0 38.84 4.51 V V
11 034418 Nikola Schovancová Mia 0 0 0.0 0.0 40.61 4.31 V V
12 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 41.07 4.26 V V
13 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 41.64 4.2 V V
14 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 42.18 4.15 V V
15 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 0 0 1.63 1.63 44.63 3.92 V V
16 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy 0 1 0.0 5.0 38.16 4.59 V V
17 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 1 0 0.0 5.0 38.53 4.54 V V
18 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 0 0 6.08 6.08 49.08 3.57 VD VD
19 065117 Martina Haroníková Diamond Diddi Bellamoon 0 0 9.14 9.14 52.14 3.36 VD VD
20 009318 Eliška Kaletová Eysha Bestiolina 1 0 5.4 10.4 48.4 3.62 VD VD
21 075015 Blanka Potočná Joyeux Cenich du Champ d´Onix 1 1 9.26 19.26 52.26 3.35 D D
22 029317 Zuzana Sedláčková Čikita 1 1 9.94 19.94 52.94 3.31 D D
23 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 2 10.58 20.58 53.58 3.27 D D
24 067616 Václav Ullver Mázli Méhes-Kerti 2 2 11.35 31.35 54.35 3.22 BO BO
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018916 Eva Haroníková Abee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012716 Simona Zajková ml. Minnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044614 Hana Pospíšilová Trixi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051516 Dana Boháčová Betty from Wealth Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029217 Zuzana Sedláčková Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009117 Ivana Ondrušová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO