Cz En

Agility II

  1. Datum: 24. 06. 2018
  2. Závod: Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: de Rouck, Carl (BE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 188.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.76 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 33.25 5.65 V V
2 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 33.31 5.64 V V
3 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 35.5 5.3 V V
4 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 36.39 5.17 V V
5 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 0 0.0 0.0 38.6 4.87 V V
6 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 0 0.0 0.0 38.9 4.83 V V
7 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 39.57 4.75 V V
8 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 0 0 0.0 0.0 48.31 3.89 V V
9 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 1 0 0.0 5.0 35.68 5.27 V V
10 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel 0 1 0.0 5.0 35.78 5.25 V V
11 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy 0 1 0.0 5.0 36.41 5.16 V V
12 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 1 0.0 5.0 38.55 4.88 V V
13 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility 1 0 0.0 5.0 38.82 4.84 V V
14 065117 Martina Haroníková Diamond Diddi Bellamoon 0 1 2.5 7.5 52.5 3.58 VD VD
15 029217 Zuzana Sedláčková Ema 1 1 0.0 10.0 37.55 5.01 VD VD
16 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 1 1 0.0 10.0 37.91 4.96 VD VD
17 075015 Blanka Potočná Joyeux Cenich du Champ d´Onix 1 1 0.0 10.0 46.56 4.04 VD VD
18 067616 Václav Ullver Mázli Méhes-Kerti 2 0 0.0 10.0 49.28 3.81 VD VD
19 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin 5 1 0.0 30.0 44.66 4.21 BO BO
DIS 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051516 Dana Boháčová Betty from Wealth Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018916 Eva Haroníková Abee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009318 Eliška Kaletová Eysha Bestiolina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044614 Hana Pospíšilová Trixi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034418 Nikola Schovancová Mia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012716 Simona Zajková ml. Minnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029317 Zuzana Sedláčková Čikita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO