Cz En

Jumping I

  1. Datum: 23. 06. 2018
  2. Závod: Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: de Rouck, Carl (BE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 057417 Martina Zelinková Cyril Jet Bat 0 0 0.0 0.0 29.11 5.7 V V
2 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 29.25 5.68 V V
3 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 29.4 5.65 V V
4 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 30.22 5.49 V V
5 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat 0 0 0.0 0.0 30.61 5.42 V V
6 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 30.92 5.37 V V
7 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 31.97 5.19 V V
8 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel 0 0 0.0 0.0 32.28 5.14 V V
9 006718 Lucie Drápelová Denny 0 0 0.0 0.0 32.41 5.12 V V
10 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form 0 0 0.0 0.0 32.43 5.12 V V
11 082917 Daniel Orlický Panther von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 32.5 5.11 V V
12 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 0 0 0.0 0.0 32.56 5.1 V V
13 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 33.57 4.94 V V
14 076017 Marcel Funiok Edra Adia Avi 0 0 0.0 0.0 33.73 4.92 V V
15 003812 Simona Zajková A3Ch Donald 0 0 0.0 0.0 34.17 4.86 V V
16 067615 Marie Köllnerová Agility Sherry Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 34.48 4.81 V V
17 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 34.63 4.79 V V
18 065612 Tereza Buchalová Anela Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 34.88 4.76 V V
19 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.0 0.0 35.0 4.74 V V
20 082014 Monika Němcová A3Ch Beatrise 0 0 0.0 0.0 35.84 4.63 V V
21 048915 Jana Šimperská Bernelle Boo Li Rainbow Beam 0 0 0.0 0.0 36.55 4.54 V V
22 036616 Vladislav Kubica Merlin 0 0 0.0 0.0 37.18 4.46 V V
23 028115 Dana Šubová Chammi Elsa Garbo 0 0 0.0 0.0 37.72 4.4 V V
24 027614 Gabriela Hroteková Agira z Faustovy zahrádky 1 0 0.0 5.0 29.6 5.61 V V
25 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 1 0 0.0 5.0 30.63 5.42 V V
26 068115 Klára Konečná Majda 1 0 0.0 5.0 30.91 5.37 V V
27 029515 Jana Trojková Cowboy Henry McHenry´s 1 0 0.0 5.0 31.8 5.22 V V
28 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 1 0.0 5.0 31.82 5.22 V V
29 026415 Hana Jendrulková Euphorie 1 0 0.0 5.0 32.25 5.15 V V
30 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 1 0 0.0 5.0 32.62 5.09 V V
31 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko 1 0 0.0 5.0 33.27 4.99 V V
32 022117 Jiří Bureš Happy 1 0 0.0 5.0 33.52 4.95 V V
33 052314 Petra Cyroňová A3Ch Barney 0 1 0.0 5.0 36.8 4.51 V V
34 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 1 0.0 5.0 39.8 4.17 V V
35 013817 Petra Cyroňová Famous Francis Black Bubble 2 0 0.0 10.0 32.06 5.18 VD VD
36 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 2 0 0.0 10.0 33.96 4.89 VD VD
37 069814 Klára Cholastová Megy 2 0 0.0 10.0 34.76 4.78 VD VD
38 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi 1 1 0.0 10.0 36.1 4.6 VD VD
39 074615 Margit Horáčková Xsony z Agova dvora 0 2 4.28 14.28 44.28 3.75 VD VD
40 087117 Michaela Krahulíková Dearbhail Dee Smi Rainbow Beam 1 1 9.7 19.7 49.7 3.34 D D
DIS 079115 Václav Ullver Bejzi Jalu Kavar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039716 Jana Jourová Umpalumpa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050814 Jiřina Máčková Golden Brownie Paws on Heaven's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO