Cz En

Agility Trial

  1. Datum: 06. 07. 2018
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018
  3. Rozhodčí: Tráj, Tamás (HU)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 202.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: M
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 4.12 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 40.75 4.96 V V
2 Kaisa Tsäro Elbar's Black Joconde - "Lizzi" 0 0 0.0 0.0 40.88 4.94 V V
3 Aleksandra Čuprova Lora - "Lora" 0 0 0.0 0.0 41.0 4.93 V V
4 Stefania Favretto Rockstyle's Northern Speed - "Stig" 0 0 0.0 0.0 42.91 4.71 V V
5 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 43.28 4.67 V V
6 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 0 0 0.14 0.14 49.14 4.11 V V
7 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 1 0 0.0 5.0 41.43 4.88 V V
8 Natali Happonen Party Nonstop Estelle - "Essie" 1 0 0.0 5.0 41.46 4.87 V V
9 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 1 0 0.0 5.0 43.43 4.65 V V
10 Anabella Kokalj PRESENTING PERFECT ZEN VON DER GRAZSEGMUGHLE - "ZEN" 1 0 0.0 5.0 47.4 4.26 V V
11 Sascha Vadagnin d'Or de la Ville des Ambassadeurs - "Quaresse" 1 0 0.18 5.18 49.18 4.11 V V
12 Franky Vanroy Iarla of MacGillyCuddy - "iIlya" 0 1 3.22 8.22 52.22 3.87 VD VD
13 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 1 4.25 9.25 53.25 3.79 VD VD
14 Svetlana Kreslina Aisknekht Promise Real - "Real" 1 1 0.0 10.0 43.96 4.6 VD VD
15 Elita Umbraško Flyland Total Trinity - "Leta" 0 2 0.0 10.0 46.53 4.34 VD VD
16 Andrea Brocca Easy - "Easy" 0 2 0.0 10.0 48.06 4.2 VD VD
17 Ugrin Babunski Arkosligeti Kocos Zsindely - "Zin" 1 0 6.32 11.32 55.32 3.65 VD VD
18 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 1 1 5.89 15.89 54.89 3.68 VD VD
19 Gregor Lindtner Asrael of Summersplash - "Asrael" 2 0 7.83 17.83 56.83 3.55 D D
20 Gerlinde Pils Montanas Spirit Magic Moment - "Mozart" 5 0 2.84 27.84 51.84 3.9 BO BO
DIS Nina Gregl Flying Paws Black Boom - "Boom" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS András Bögre Luca - "Luca" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Elita Umbraško Irhaberki Reina - "Reina" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Kaisa Tsäro Wandapesa Coconut Zehra Zareen - "Zira" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Giedre Norvilaite Team Player Yaspi Gamtos Harmonija - "Jaspis" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zuzana Vetráková Bond London's Brandy - "Bond" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Janine Kollmann Timo - "Timo" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Cinthia Caltabiano Thalia of splendid emotion - "Thalia" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Külliki Vain Puszta`s Legacy Altariël - "Nèra" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO