Cz En

Jumping II L

  1. Datum: 28. 07. 2018
  2. Závod: Ratenice - Šampionát Ratenic II.
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.16 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja 0 0 0.0 0.0 29.2 5.41
2 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka 0 0 0.0 0.0 29.62 5.33
3 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 31.05 5.09
4 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 31.94 4.95
5 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.0 0.0 31.95 4.95
6 002312 Jan Kadlec By the Request Diandra 0 0 0.0 0.0 32.68 4.83
7 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků 0 0 0.0 0.0 33.72 4.69
8 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 0 0 0.0 0.0 35.13 4.5
9 001915 Martina Řepová Daikira Valkar 0 0 0.0 0.0 35.43 4.46
10 059211 Kristýna Hejńáková Cherry Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 35.77 4.42
11 015718 Aneta Jiráčková Daisy 0 0 0.0 0.0 36.04 4.38
12 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja 0 0 0.0 0.0 37.04 4.27
13 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 0 0.84 0.84 38.84 4.07
14 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 0 0.0 5.0 30.15 5.24
15 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka 1 0 0.0 5.0 30.31 5.21
16 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 1 0 0.0 5.0 31.29 5.05
17 015518 Aneta Kárníková Bastille Strážce palisád 1 0 0.0 5.0 31.43 5.03
18 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 1 0 0.0 5.0 33.91 4.66
19 011515 Jana Urbanová Athos z Keblických strání 3 0 0.0 15.0 30.25 5.22
20 059415 Veronika Grešáková Ambiente 3 0 0.0 15.0 32.18 4.91
21 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 1 2 0.23 15.23 38.23 4.13
22 051416 Martina Hodková Delilah Diandra 1 2 1.56 16.56 39.56 3.99
23 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí 1 1 11.79 21.79 49.79 3.17
DIS 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063617 Anna Kompauerová Air-Tex Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013616 Simona Švestková Umabell Nadina-Sis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064116 Lucie Kosánová Nathanel Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021216 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024118 Michaela Bařinková Absolute Agreement Crazy Pack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087717 Markéta Vrábelová Absolute Luck Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Renata Wieczorek Ebony Nose Easy Beat Ebony Nose DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067317 Hana Drápalová Bazalka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Dorota Zengteler Arte et Marte Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037414 Martina Hodková Claim to Fame Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020416 Veronika Huková Jamie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS