Cz En

Tuneliáda L

  1. Datum: 28. 07. 2018
  2. Závod: Ratenice - Šampionát Ratenic II.
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 32.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 153.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.78 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka 0 0 0.0 0.0 24.76 6.18
2 011515 Jana Urbanová Athos z Keblických strání 0 0 0.0 0.0 25.21 6.07
3 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier 0 0 0.0 0.0 25.25 6.06
4 Renata Wieczorek Ebony Nose Easy Beat Ebony Nose 0 0 0.0 0.0 25.86 5.92
5 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka 0 0 0.0 0.0 26.06 5.87
6 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 26.2 5.84
7 051416 Martina Hodková Delilah Diandra 0 0 0.0 0.0 26.26 5.83
8 001915 Martina Řepová Daikira Valkar 0 0 0.0 0.0 26.51 5.77
9 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 26.81 5.71
10 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 0 0.0 0.0 27.27 5.61
11 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 0 0 0.0 0.0 27.33 5.6
12 059415 Veronika Grešáková Ambiente 0 0 0.0 0.0 27.61 5.54
12 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 27.61 5.54
13 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 0 0 0.0 0.0 28.32 5.4
14 002312 Jan Kadlec By the Request Diandra 0 0 0.0 0.0 28.75 5.32
15 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja 0 0 0.0 0.0 30.38 5.04
16 059211 Kristýna Hejńáková Cherry Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 30.66 4.99
17 037414 Martina Hodková Claim to Fame Diandra 0 0 0.0 0.0 30.95 4.94
18 021216 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian 1 0 0.0 5.0 27.85 5.49
19 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 1 2.27 7.27 34.27 4.46
20 015718 Aneta Jiráčková Daisy 1 0 3.94 8.94 35.94 4.26
21 013616 Simona Švestková Umabell Nadina-Sis 0 1 17.36 22.36 49.36 3.1
DIS 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063617 Anna Pouč Air-Tex Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087717 Markéta Vrábelová Absolute Luck Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Dorota Zengteler Arte et Marte Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020416 Veronika Huková Jamie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064116 Lucie Kosánová Nathanel Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015518 Aneta Kárníková Bastille Strážce palisád DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067317 Hana Drápalová Bazalka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS