Cz En

Jumping I. S

  1. Datum: 23. 06. 2018
  2. Závod: Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Peršuh, Polona (SI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074917 Hana Šedivá Ziggy 0 0 0.0 0.0 30.9 5.44
2 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 32.7 5.14
3 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 33.49 5.02
4 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 33.72 4.98
5 093514 Tereza Loučná Gina 0 0 0.0 0.0 33.89 4.96
6 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 33.95 4.95
7 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 35.59 4.72
8 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen 0 0 0.0 0.0 35.71 4.7
9 069115 Zuzana Řimnáčová Fawkes 0 0 0.0 0.0 36.05 4.66
10 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 36.11 4.65
11 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen 0 0 0.0 0.0 36.51 4.6
12 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 37.03 4.54
13 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium 0 0 0.0 0.0 39.32 4.27
14 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 0 0.56 0.56 40.56 4.14
15 053715 Lucie Melounková Delfi White Sir Olešnická hvězdička 0 0 1.14 1.14 41.14 4.08
16 073815 Dita Hamouzová Isabel 0 0 2.32 2.32 42.32 3.97
17 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia 1 0 0.0 5.0 32.49 5.17
18 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 1 0 0.0 5.0 34.03 4.94
19 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 1 0 0.0 5.0 35.52 4.73
20 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 36.16 4.65
21 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 1 0 0.0 5.0 37.44 4.49
22 096714 Eva Stavinohová A3Ch Dexík 1 0 0.0 5.0 38.94 4.31
23 070614 Martin Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 1 0.0 5.0 39.21 4.28
24 090709 Eva Nováková Belis Bohemia Moranensis 0 0 5.28 5.28 45.28 3.71
25 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 1 0 0.55 5.55 40.55 4.14
26 078416 Denisa Kopecká Josephine de Coeurs d'Alene 1 0 0.71 5.71 40.71 4.13
27 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí 0 1 0.87 5.87 40.87 4.11
28 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská 0 1 1.46 6.46 41.46 4.05
29 035814 Petra Pivcová Idefix Cidabro 1 0 1.59 6.59 41.59 4.04
30 085815 Michal Brabec Vilma 1 0 4.15 9.15 44.15 3.81
31 075014 Vladimír Tyle Fergie Bezzábran 0 1 4.94 9.94 44.94 3.74
32 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 2 0 0.0 10.0 34.08 4.93
33 074914 Eva Tyle Lotty Nany Z Usedlosti Újezdec 1 0 6.52 11.52 46.52 3.61
34 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 2 1 0.0 15.0 38.12 4.41
35 015116 Karina Divišová Isabella Moravské srdce 0 1 12.7 17.7 52.7 3.19
36 035615 Ilona Švagrová Calm Chendler Kaplanka 2 0 8.02 18.02 48.02 3.5
DIS 086314 Martina Boháčová Idylle of the moon du triskell des Cornouailles DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008315 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003415 Kateřina Drnková Boggi Life Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072415 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000713 Ingrid Šefčíková Connie z Libavky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078213 Martina Slabová Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027313 Karolína Smíšková Hermína DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059513 Jana Ulrichová (Doušová) Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063716 Kateřina Břízová Apollon Ellie's Jolly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011911 Pavla Juranová Tonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010118 Pavla Juranová Hermiona Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035715 Ilona Švagrová Eddie Diamond Kaplanka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS