Cz En

Agility II. M

  1. Datum: 24. 06. 2018
  2. Závod: Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018
  3. Rozhodčí: Peršuh, Polona (SI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 94.0 s
  7. Délka: 188.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.92 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 40.05 4.69
2 074415 Jana Kočová Gino 0 0 0.0 0.0 40.07 4.69
3 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 0 0.0 0.0 42.28 4.45
4 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 42.53 4.42
5 016514 Barbora Banýrová Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 43.58 4.31
6 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.0 0.0 44.18 4.26
7 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 44.53 4.22
8 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej 0 0 0.0 0.0 46.66 4.03
9 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost 0 0 0.99 0.99 48.99 3.84
10 020116 Pavlína Sedlmaierová Bonnie 0 0 4.34 4.34 52.34 3.59
11 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 39.38 4.77
12 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie 1 0 0.0 5.0 40.05 4.69
13 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team 1 0 0.0 5.0 41.64 4.51
14 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon 1 0 0.0 5.0 41.92 4.48
15 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 1 0 0.0 5.0 42.35 4.44
16 019317 Olga Mařáčková Pocca Hontas Koryfej 1 0 0.0 5.0 43.93 4.28
17 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta 1 0 0.0 5.0 44.85 4.19
18 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 0 1 0.0 5.0 45.32 4.15
19 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 45.37 4.14
20 017618 Denisa Kopecká Darwin 0 1 1.82 6.82 49.82 3.77
21 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 1 1 0.0 10.0 44.32 4.24
22 004617 Aneta Krebsová Loupiote De Loubajac 1 1 2.06 12.06 50.06 3.76
23 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej 2 0 4.1 14.1 52.1 3.61
24 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice 2 1 19.04 34.04 67.04 2.8
DIS 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017718 Lucie Melounková Furioso Victoria Festiva DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057916 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046617 Irena Hofmanová Cornella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003317 Lukáš Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065717 Šárka Vajcová Gone With The Wind of Dashing Dawn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083314 Barbora Banýrová Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004716 Hanka Kryšpínová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002316 Kateřina Matrasová Looby Loo Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016715 Šárka Puldová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003515 Ivana Suchardová Sookie von der Happy Horse Farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001115 Karolína Vybíralová Iringó Köves-bérci Betyár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS