Cz En

Jumping 2 L L

  1. Datum: 19. 08. 2018
  2. Závod: Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility
  3. Rozhodčí: Bařinková, Michaela (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 31.09 5.28
2 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků 0 0 0.0 0.0 32.84 4.99
3 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 34.19 4.8
4 055314 Klára Veselá Kaspar de la vieille chapelle 0 0 0.0 0.0 36.48 4.5
5 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 36.68 4.47
6 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier 1 0 0.0 5.0 31.31 5.24
7 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej 1 0 0.0 5.0 34.16 4.8
8 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 0 1 0.0 5.0 37.22 4.41
9 064116 Lucie Kosánová Nathanel Devon Exe 0 1 2.0 7.0 43.0 3.81
10 036413 Petra Monhartová Ixis Freedom Hardy Horde 2 0 0.0 10.0 35.29 4.65
11 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 2 0.0 10.0 40.94 4.01
12 033412 Tomáš Huml Missty 0 2 3.34 13.34 44.34 3.7
13 021417 Petr Křístek Bižu Bleu Colline 0 1 9.65 14.65 50.65 3.24
14 011515 Jana Urbanová Athos z Keblických strání 2 1 0.0 15.0 32.97 4.97
15 044318 Kristýna Hanzlíková Bon Temps Nejaknyt Empire 3 0 0.0 15.0 34.56 4.75
16 054117 Tomáš Mrázek Gerry Debbie-Ann 2 1 0.0 15.0 39.28 4.18
17 040016 Petra Molkupová Pinocchio AknelTop 1 1 14.65 24.65 55.65 2.95
DIS 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079615 Marcela Čápková Orla Eiri Greme DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000916 Tomáš Huml Geezer Z paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003316 Michal Kotek Duramman Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029418 Alena Zbožínková Bubble Birell Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048714 Kristýna Hanzlíková Night Rider Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059716 Monika Jacenková Jitřenka Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051909 Alena Pecháčková Bart Bartova Lípa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045412 Alena Pecháčková Ajša Z Ginina Mirošovského podbrdí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031218 Lucie Šimáňová Brighton Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS