Cz En

Soutěž podle roku narození

  1. Datum: 25. 08. 2018
  2. Závod: Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 37.47 4.8
2 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 41.58 4.33
3 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 0 0 0.0 0.0 43.93 4.1
4 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze 0 0 0.0 0.0 44.48 4.05
5 027713 Markéta Pavlačíková Energy Cory Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 45.08 3.99
6 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica 0 0 0.0 0.0 45.17 3.98
7 051117 Renata Pluskalová Great Zaza JanLand 0 0 0.0 0.0 45.26 3.98
8 070712 Barbara Matějková Ammy 0 0 0.0 0.0 48.55 3.71
9 Bzdúšková Kamila Amber Lilly-Of-The-Valley 0 0 0.0 0.0 49.69 3.62
10 063216 Simona Machalová Jimmy 0 0 3.13 3.13 53.13 3.39
11 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 1 0 0.0 5.0 40.38 4.46
12 093514 Tereza Loučná Gina 1 0 0.0 5.0 42.91 4.19
13 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 0.0 5.0 44.59 4.04
14 033211 Jana Sovadinová Alejandra Amaya Buenos Hermanos 1 0 0.0 5.0 45.18 3.98
15 042615 Kateřina Tobiškova Benjamin 1 0 0.0 5.0 46.81 3.85
16 060814 Jana Šůstalová Uriel Chuck Top Narcis 0 1 0.0 5.0 47.66 3.78
17 053015 Tomáš Dočkal Agnes 0 1 3.31 8.31 53.31 3.38
18 Valenčák Zvonko Nafardi Guba 2 0 0.0 10.0 40.94 4.4
19 Małgorzata Górska-Guzowska Cola mały Zawadiaka 2 0 0.0 10.0 41.2 4.37
20 067615 Marie Köllnerová Agility Sherry Bohemia Grant 1 1 0.17 10.17 50.17 3.59
21 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa 1 0 6.4 11.4 56.4 3.19
22 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 2 0 4.74 14.74 54.74 3.29
23 041416 Ladislav Křeček Gamma Chuvstv Magiya Sharma 0 1 17.65 22.65 67.65 2.66
DIS Małgorzata Górska-Guzowska PEPSI Pirackie Oblicze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058614 Renata Michajličenková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050516 Iveta Trnková Kesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bzdúšková Kamila Alexia-Agility Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027715 Vladimíra Omelková Gorda Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048315 Ivana Vranová A3Ch Dupi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006115 Eliška Tučková Maya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Woroniecka Anna Taco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028317 Barbora Doudová Yukon Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023217 Ivana Francová Joyce Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ďurigová Daniela Ashley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Filová Simona Allegra la Vera Felicita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Giel Jitka Lilly, Adventuress Ashley von der Grenzsaegmuehle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS