Cz En

Agility DRUZSTVA

  1. Datum: 22. 09. 2018
  2. Závod: Přerov - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 54.0 s
  6. Maximální čas: 81.0 s
  7. Délka: 203.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.76 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 0 0.0 0.0 38.55 5.27 V V
2 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 38.77 5.24 V V
3 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 39.07 5.2 V V
4 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 40.6 5.0 V V
5 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 41.44 4.9 V V
6 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 41.52 4.89 V V
7 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 0 0 0.0 0.0 42.07 4.83 V V
8 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 43.04 4.72 V V
9 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 44.66 4.55 V V
10 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 46.06 4.41 V V
11 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 46.51 4.36 V V
12 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.0 0.0 51.5 3.94 V V
13 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 1 0 0.0 5.0 38.9 5.22 V V
13 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 1 0 0.0 5.0 38.9 5.22 V V
15 066914 Miroslava Mihoková Mesi 1 0 0.0 5.0 39.85 5.09 V V
16 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 1 0 0.0 5.0 39.89 5.09 V V
17 009313 Nora Klapalová A3Ch Agáta 1 0 0.0 5.0 40.15 5.06 V V
18 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team 1 0 0.0 5.0 40.95 4.96 V V
19 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie 1 0 0.0 5.0 41.22 4.92 V V
20 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 1 0 0.0 5.0 41.57 4.88 V V
21 017115 Adéla Maršálková Míša 0 1 0.0 5.0 42.59 4.77 V V
22 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 43.1 4.71 V V
23 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 1 0 0.0 5.0 43.77 4.64 V V
24 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 1 0 0.0 5.0 44.02 4.61 V V
25 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 1 0 0.0 5.0 44.36 4.58 V V
26 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 2 0 0.0 10.0 41.08 4.94 VD VD
27 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 2 0 0.0 10.0 41.23 4.92 VD VD
28 090216 Adéla Benešová Moja Mija Koryfej 1 1 0.0 10.0 43.24 4.69 VD VD
29 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 2 0 0.0 10.0 44.33 4.58 VD VD
30 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 2 0 0.0 10.0 47.31 4.29 VD VD
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095315 Klára Kokešová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO