Cz En

Jumping

  1. Datum: 23. 09. 2018
  2. Závod: Přerov - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.32 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 33.87 5.61 V V
2 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 34.33 5.53 V V
3 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 0 0.0 0.0 34.45 5.52 V V
4 095315 Klára Kokešová Roxy 0 0 0.0 0.0 34.85 5.45 V V
5 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 34.88 5.45 V V
6 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 0 0.0 0.0 35.07 5.42 V V
7 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 35.54 5.35 V V
8 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 36.23 5.24 V V
9 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 36.62 5.19 V V
10 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 36.73 5.17 V V
11 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 36.95 5.14 V V
12 009313 Nora Klapalová Agáta 0 0 0.0 0.0 37.1 5.12 V V
13 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 37.19 5.11 V V
13 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 37.19 5.11 V V
15 047915 Kristýna Obstová Ruby 0 0 0.0 0.0 38.01 5.0 V V
16 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 38.15 4.98 V V
17 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 38.52 4.93 V V
18 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 0 0.0 0.0 38.8 4.9 V V
19 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 39.92 4.76 V V
20 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 42.43 4.48 V V
21 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 3.21 3.21 47.21 4.02 V V
22 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 1 0 0.0 5.0 34.91 5.44 V V
23 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 1 0 0.0 5.0 40.16 4.73 V V
24 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice 1 0 0.0 5.0 40.74 4.66 V V
25 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 1 1 0.0 10.0 36.97 5.14 VD VD
26 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 2 0.0 10.0 38.61 4.92 VD VD
DIS 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Mirka Mihoková Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090216 Adéla Benešová Moja Mija Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016514 Barbora Banýrová Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO