Cz En

AGILITY DRUZSTVA

  1. Datum: 08. 09. 2018
  2. Závod: Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže
  3. Rozhodčí: Savikko, Seppo (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 188.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.55 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001816 Markéta Klevarová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 41.98 4.48 V V
2 070614 Martin Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 42.57 4.42 V V
3 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 0 0.0 0.0 44.53 4.22 V V
4 096015 Lucie Džuvarovská Fidorka Běsíkův domeček 0 0 0.0 0.0 45.51 4.13 V V
5 048917 Valentýna Mikutová Hajdy z Dače 0 0 0.0 0.0 45.99 4.09 V V
6 085514 Tereza Vaverková A3Ch Bony 0 0 0.0 0.0 46.69 4.03 V V
7 002715 Anna Maroušková "Key" Cattie Alsior 0 0 0.0 0.0 47.05 4.0 V V
8 004414 Alena Frimmelová A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle 0 0 0.0 0.0 48.53 3.87 V V
9 047615 Bára Poskerová Olivie ze Zelené 0 0 0.0 0.0 48.56 3.87 V V
10 041311 Lucie Vaníková A3Ch Kelsey 0 0 0.0 0.0 48.75 3.86 V V
11 034515 Libuše Kantorová Pastelka Dominik 0 0 0.0 0.0 49.38 3.81 V V
12 003416 Jitka Čermáková Monty Jack 0 0 0.0 0.0 49.47 3.8 V V
13 080214 Lucie Frimmelová Zumi von den Kleinen Zwergen 0 0 0.0 0.0 50.56 3.72 V V
14 008717 Michael Máček Golden Brownie Paws on Heaven's 0 0 0.0 0.0 52.18 3.6 V V
15 066216 Tereza Vacíková Baracuda Pes do kapsy 0 0 0.68 0.68 53.68 3.5 V V
16 096215 Monika Mikolášková Jessý 0 0 1.11 1.11 54.11 3.47 V V
17 031413 Adéla Klepalová A3Ch Karoll Jess 1 0 0.0 5.0 43.13 4.36 V V
18 076216 Dominik Machotka Ace from Cheerydom 1 0 0.0 5.0 45.91 4.09 V V
19 038916 Rita Firýtová Ella 0 1 0.0 5.0 46.71 4.02 V V
20 058916 Ludmila Lenková Ruby 1 0 0.0 5.0 47.17 3.99 V V
21 082817 Eliška Macurová Lasiie 1 0 0.32 5.32 53.32 3.53 V V
22 033915 Aneta Marodiová Lola 0 1 0.44 5.44 53.44 3.52 V V
23 063015 Pavla Brzobohatá Fifinka 0 1 3.19 8.19 56.19 3.35 VD VD
24 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 2 0 0.0 10.0 37.56 5.01 VD VD
25 006115 Eliška Tučková Maya 2 0 0.0 10.0 48.32 3.89 VD VD
26 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 2 0 0.0 10.0 48.63 3.87 VD VD
27 032317 Kristýna Jandová Frederica Bellis Minor 0 2 0.0 10.0 48.94 3.84 VD VD
28 082916 Tereza Linková Abu Alien Life Form 2 0 0.0 10.0 49.35 3.81 VD VD
29 022917 Barbora Papíková Ameli Číše bavorská 1 1 0.0 10.0 50.98 3.69 VD VD
30 034917 Adéla Jirchářová Lili 1 1 0.0 10.0 51.45 3.65 VD VD
31 000616 Radka Podmolová Harmonie Live Divoky sen 0 1 5.24 10.24 58.24 3.23 VD VD
32 026913 Eliška Bílková Gabi z Jezerního království 0 0 11.09 11.09 64.09 2.93 VD VD
33 077616 Daniela Horská Dina z Vážanského dvorečku 0 0 18.09 18.09 71.09 2.64 D D
34 065416 Kateřina Hloucalová Constance Bohemia Black Star 1 1 8.6 18.6 61.6 3.05 D D
35 089117 Eliška Bílková Kaya Moravia Eden 1 0 22.1 27.1 75.1 2.5 BO BO
36 059816 Sára Benešová Kessi 1 1 19.23 29.23 72.23 2.6 BO BO
37 014715 Adriana Slavíčková Artemis Golden Beautiful Secrets 1 2 20.19 35.19 73.19 2.57 BO BO
DIS 087117 Michaela Krahulíková Dearbhail Dee Smi Rainbow Beam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081116 Natálie Šišovská Joyce Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010817 Veronika Česká Feabee Cavalier of Paradise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026017 Markéta Koloničná Bonela Last of Mohycan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000414 Anna Dušánková Jamie Lee Jet ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083115 Nela Vyvlečková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074016 Vendula Mašíčková Alma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 161616 Radka Podmolová Amazonka Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020217 Klára Válková Queen Lillien Hraběnčin ráj DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056016 Linda Víšková Figaro Alfi Od Vyšebrodského kláštera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084815 Martina Neumanová Scottish Rose Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090217 Veronika Seyfriedová Maserati Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065217 Agáta Horáčková Gucci od Vyšebrodského kláštera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088316 Eliška Tučková Gina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070516 Anežka Pokorná Carbon Z Dorky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074816 Adéla Čejková Wi-Fi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056316 Eliška Pochtiolová Brubaker Bohemia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005115 Barbora Ježová Ambra Dagmadora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039917 Michaela Krahulíková Bejzi Jalu Kavar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO