Cz En

Agility L

  1. Datum: 30. 09. 2018
  2. Závod: Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 54.0 s
  6. Maximální čas: 104.0 s
  7. Délka: 208.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.85 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 42.41 4.9
2 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 42.95 4.84
3 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku 0 0 0.0 0.0 44.64 4.66
4 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 1 0 0.0 5.0 39.26 5.3
5 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 1 0 0.0 5.0 42.94 4.84
6 004417 Terezie Bečvářová A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds 1 0 0.0 5.0 46.36 4.49
7 096915 Pavlína Dohnalová Ida Emean Emiel Regis 0 1 0.0 5.0 47.78 4.35
8 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 0 1 2.76 7.76 56.76 3.66
9 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand 1 1 0.0 10.0 46.87 4.44
10 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori 1 1 0.0 10.0 49.33 4.22
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047215 Klára Havlíčková Doors Danitty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067517 Kateřina Tobiškova Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011512 Kateřina Pospíšilová Alexandra od Světického pramene DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077016 Iveta Ouředníčková Bady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048714 Kristýna Hanzlíková Night Rider Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010718 Kateřina Pospíšilová Zoey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043613 Alena Kolářová Caffé Latte Old Tapis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001317 Alena Kolářová Autumn Misty Morning Lufian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033417 Marie Šikýřová Husarka Dakam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076414 Renata Šikolová Beast Master Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027116 Radka Křelinová Timmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047115 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087814 Lýdie Urbanová Nice Fidget Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085115 Lucie Švandová Britney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044318 Kristýna Hanzlíková Bon Temps Nejaknyt Empire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004818 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023917 Jana Radoberská Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000418 Kateřina Ošmerová Coffe z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069617 Darina Mikesková Cairo Magic z Lesních strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052315 Jana Sasková Adora Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS