Cz En

Agility L

  1. Datum: 29. 09. 2018
  2. Závod: Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.67 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 0 0 0.0 0.0 32.81 5.03
2 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 0.0 0.0 35.54 4.64
3 062413 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova 0 0 0.0 0.0 38.04 4.34
4 025314 Lenka Ztratilová Mirabell Daraskár 0 0 0.0 0.0 42.06 3.92
5 Marta Klityńska ALTER EGO Meeganius 0 0 0.65 0.65 45.65 3.61
6 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 1 0 0.0 5.0 30.9 5.34
7 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 1 0 0.0 5.0 34.89 4.73
8 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 0 1 0.0 5.0 37.37 4.42
9 048416 Kamila Vavřincová Vivien Reilly z Gipova 1 0 0.0 5.0 42.93 3.84
10 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell 1 0 0.0 5.0 43.74 3.77
11 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí 1 0 0.01 5.01 45.01 3.67
12 073216 Jana Mikešová Connie 1 1 6.43 16.43 51.43 3.21
13 018711 Marie Trauškeová Arlin Preberry 1 1 8.11 18.11 53.11 3.11
14 006816 Jana Bošková Popelka Svěží vítr 2 1 3.51 18.51 48.51 3.4
DIS 011616 Bára Budínská Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087717 Markéta Vrábelová Absolute Luck Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067717 Dominika Machová Crush Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011818 Bára Budínská Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022718 Kamila Vavřincová Xtreme Trace z Gipova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049214 Kamila Vavřincová Ultimate Speed z Gipova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021818 Martina Potocká Gripen Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030117 Markéta Šafránková C´est La Vie z Konické skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Agnieszka Dudek D'IRON Never Neverland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057014 Renata Jandová We are together Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011009 Kamila Vavřincová Meiblees Z Dašického Zátiší DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016217 Lucie Jirmanová Dan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS