Cz En

1.kvalifikace

  1. Datum: 06. 10. 2018
  2. Závod: Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 4.05 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 26.03 5.76 V V
2 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 0 0 0.0 0.0 26.72 5.61 V V
3 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 0 0 0.0 0.0 27.09 5.54 V V
4 096415 Lenka Drbohlavová Chilli in hot summer Jeffija 0 0 0.0 0.0 27.67 5.42 V V
5 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan 0 0 0.0 0.0 28.73 5.22 V V
6 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 0 0 0.0 0.0 29.84 5.03 V V
7 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 0 0.0 0.0 29.95 5.01 V V
8 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd 0 0 0.0 0.0 30.63 4.9 V V
9 034415 Kristýna Kodetová Africana z Ostrovského kláštera 0 0 0.0 0.0 31.2 4.81 V V
10 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 0 0 0.0 0.0 32.13 4.67 V V
11 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí 0 0 0.5 0.5 37.5 4.0 V V
12 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 26.46 5.67 V V
13 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly 1 0 0.0 5.0 27.22 5.51 V V
14 007113 Ludmila Kovářová Max 1 0 0.0 5.0 27.31 5.49 V V
15 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 1 0 0.0 5.0 27.59 5.44 V V
16 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 0 0.0 5.0 27.94 5.37 V V
17 016217 Lucie Jirmanová Dan 1 0 0.0 5.0 28.71 5.22 V V
18 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 28.93 5.18 V V
19 003116 Lenka Hanušová Alesia de Alphaville Bohemia 1 0 0.0 5.0 30.47 4.92 V V
20 003316 Michal Kotek Duramman Fitmin 0 1 0.0 5.0 31.96 4.69 V V
21 098515 Jitka Štichauerová Amber Matter of the heart 1 0 0.0 5.0 33.35 4.5 V V
22 059718 Jana Haberzettlová Amnesty International World of Matrix 2 0 0.0 10.0 27.5 5.45 VD VD
23 098415 Blanka Čápová Ain't She Sweet Hardy origin 2 0 0.0 10.0 27.55 5.44 VD VD
24 090415 Marie Čtvrtečková Bonie 2 0 0.0 10.0 28.88 5.19 VD VD
25 008815 Marcela Mrštinová Adonis Brzice 1 1 0.0 10.0 35.91 4.18 VD VD
26 087717 Markéta Vrábelová Absolute Luck Hardy Origin 2 0 0.0 10.0 36.09 4.16 VD VD
27 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland 1 2 0.0 15.0 32.65 4.59 VD VD
28 054216 Adéla Průšková Britney 4 2 8.6 38.6 45.6 3.29 BO BO
DIS 013117 Miroslav Nymburský Esme Angel Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083417 Romana Hanousková Elza Superušatá DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067317 Hana Drápalová Bazalka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Beata Banaszak Masza Nikki Double Vision FCI DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032015 Zuzana Petržílková Frank DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094014 Nikol Netíková Tornádo Lou Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021818 Martina Potocká Gripen Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068118 Tomáš Lokvenc Qwenn Dream of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012818 Ludmila Kovářová Authentic Beauty Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005518 Veronika Zezulková Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081015 Eva Arnoštová Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO