Cz En

2.kvalifikace

  1. Datum: 06. 10. 2018
  2. Závod: Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 151.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.08 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 27.96 5.4 V V
2 090415 Marie Čtvrtečková Bonie 0 0 0.0 0.0 31.4 4.81 V V
3 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 0 0 0.0 0.0 31.48 4.8 V V
4 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan 1 0 0.0 5.0 28.93 5.22 V V
5 007113 Ludmila Kovářová Max 1 0 0.0 5.0 29.23 5.17 V V
6 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 0 0.0 5.0 29.96 5.04 V V
7 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 31.05 4.86 V V
8 Beata Banaszak Masza Nikki Double Vision FCI 1 0 0.0 5.0 32.46 4.65 V V
9 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí 1 0 0.0 5.0 36.33 4.16 V V
10 083417 Romana Hanousková Elza Superušatá 0 0 7.68 7.68 44.68 3.38 VD VD
11 016217 Lucie Jirmanová Dan 2 0 0.0 10.0 32.82 4.6 VD VD
12 081015 Eva Arnoštová Jack 2 0 0.0 10.0 35.53 4.25 VD VD
13 067317 Hana Drápalová Bazalka 1 1 0.75 10.75 37.75 4.0 VD VD
14 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future 0 2 3.44 13.44 40.44 3.73 VD VD
15 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 1 2 4.68 19.68 41.68 3.62 D D
16 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice 1 1 11.51 21.51 48.51 3.11 D D
17 068118 Tomáš Lokvenc Qwenn Dream of Joy 5 0 0.0 25.0 31.18 4.84 D D
18 008815 Marcela Mrštinová Adonis Brzice 4 1 5.01 30.01 42.01 3.59 BO BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034415 Kristýna Kodetová Africana z Ostrovského kláštera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 098415 Blanka Čápová Ain't She Sweet Hardy origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003116 Lenka Hanušová Alesia de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013117 Miroslav Nymburský Esme Angel Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032015 Zuzana Petržílková Frank DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005518 Veronika Zezulková Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012818 Ludmila Kovářová Authentic Beauty Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 098515 Jitka Štichauerová Amber Matter of the heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059718 Jana Haberzettlová Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054216 Adéla Průšková Britney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021818 Martina Potocká Gripen Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094014 Nikol Netíková Tornádo Lou Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087717 Markéta Vrábelová Absolute Luck Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003316 Michal Kotek Duramman Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 096415 Lenka Drbohlavová Chilli in hot summer Jeffija DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO