Cz En

3.kvalifikace

  1. Datum: 06. 10. 2018
  2. Závod: Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 31.0 s
  6. Maximální čas: 50.0 s
  7. Délka: 127.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 15
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 23.45 5.42 V V
2 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 24.8 5.12 V V
3 088115 Kristýna Benešová Hesy Javorův dvůr 0 0 0.0 0.0 25.99 4.89 V V
4 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 26.05 4.88 V V
5 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace 0 0 0.0 0.0 26.88 4.72 V V
6 Agnieszka Kowalik Gia Garda z Psich Szelm 0 0 0.0 0.0 27.49 4.62 V V
7 088315 Lenka Krejčí Ofélie Elis Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 27.87 4.56 V V
8 055917 Dana Vojířová A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 29.26 4.34 V V
9 008814 Jaroslava Pavlová Qvilda Čajový lístek 0 0 0.0 0.0 29.77 4.27 V V
10 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 0 0.0 0.0 29.92 4.24 V V
11 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 0 0 0.0 0.0 30.65 4.14 V V
12 009417 Alžběta Štětková Bessi Hoyden Kopidlenský kavalír 0 0 2.63 2.63 33.63 3.78 V V
13 010018 Jitka Ďuricová Daila Arinelle 0 0 3.54 3.54 34.54 3.68 V V
14 067817 Vendula Vejražková Aslan Pap Novterpod 0 1 0.0 5.0 27.71 4.58 V V
15 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 1 0.0 5.0 29.48 4.31 V V
16 036718 Blanka Dušánková Baloo Hungry Gremlin 0 1 0.43 5.43 31.43 4.04 V V
17 078815 Marie Hnyková Yetti Silver Grand Calvera 0 0 6.99 6.99 37.99 3.34 VD VD
18 095715 Eva Šlapáková Charlotte 0 0 8.77 8.77 39.77 3.19 VD VD
19 003416 Jitka Čermáková Monty Jack 1 1 0.0 10.0 30.59 4.15 VD VD
DIS 000518 František Dušek Connie Cher Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034914 Šárka Chudiaková Kuky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069817 Terezie Lenková Uti Lity Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO