Cz En

Agility S

  1. Datum: 07. 10. 2018
  2. Závod: Plzeň - Memoriál Jolany Troppové
  3. Rozhodčí: Divišová, Karina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 117.5 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.43 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074917 Hana Šedivá Ziggy 0 0 0.0 0.0 29.69 5.42
2 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.0 0.0 35.33 4.56
3 088016 Hana Hoštová Beautiful Soul Alien Life Form 0 0 0.0 0.0 35.87 4.49
4 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium 0 0 0.0 0.0 36.63 4.4
5 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 0 0 0.0 0.0 37.27 4.32
6 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar 0 0 0.0 0.0 38.96 4.13
7 022517 Jana Rotenbornová Tori 0 0 0.0 0.0 41.96 3.84
8 055308 Václava Böhmová A3Ch Miška 0 0 0.0 0.0 43.78 3.68
9 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel 0 0 0.0 0.0 44.46 3.62
10 057115 Jitka Kuttelvašerová A3Ch Owidie Issis Manepo Ideál 0 1 0.0 5.0 39.08 4.12
11 039814 Václava Böhmová Ariška 1 0 0.0 5.0 40.63 3.96
12 093615 Andrea Dvořáková A3Ch Filomenne Bellis Minor 0 1 0.0 5.0 40.81 3.95
13 069315 Lenka Žatkovičová Edd Chrudimský motýlek 1 0 0.0 5.0 41.03 3.92
14 073315 Martina Kučerová Ursula Grey Astronaut 1 1 0.0 10.0 43.3 3.72
15 026115 Veronika Tománková Roxy 0 0 12.62 12.62 59.62 2.7
16 049315 Jiří Endres Natálka 0 2 3.54 13.54 50.54 3.19
17 060615 Michaela Hadačová Matýsek 0 2 4.04 14.04 51.04 3.15
18 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 3 0 0.0 15.0 39.47 4.08
19 022018 Alena Tománková Fany 1 0 11.6 16.6 58.6 2.75
20 050516 Iveta Trnková Kesi 1 2 5.4 20.4 52.4 3.07
21 001118 Jana Mikulecká Fancy Fuchsia Kuburumba 1 0 15.98 20.98 62.98 2.56
22 056214 Magdalena Rosolová Betty 1 0 17.63 22.63 64.63 2.49
23 070917 Josef Honner Vikki Lovely Day 2 1 8.42 23.42 55.42 2.91
24 067818 Lucie Kopalová Fifti-Fifti Cambridgeshiere 0 1 19.5 24.5 66.5 2.42
DIS 056717 Jakub Diviš Isabella Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007017 Jana Adamovská Celeste Dixicon Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028012 Václava Böhmová Amálka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075816 Lucie Pokorná American Agonia Roztocká hvězda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068514 Michaela Endresová Čenda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066016 Lucie Frčková Lukáš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010118 Pavla Juranová Hermiona Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004115 Jindra Běhounková Clementine Královský dar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057111 Kateřina Kolářová A3Ch Forest Jump Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060114 Milena Mašková Karleec Silver Paradise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS