Cz En

AGILITY

  1. Datum: 20. 10. 2018
  2. Závod: Kladno - Jack Honey Cup II.
  3. Rozhodčí: Divišová, Karina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 97.0 s
  7. Délka: 194.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 36.35 5.34 V V
2 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 36.94 5.25 V V
3 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 37.15 5.22 V V
4 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 38.01 5.1 V V
5 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 0 0 0.0 0.0 38.06 5.1 V V
6 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 39.71 4.89 V V
7 034117 Lucie Černá Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.0 0.0 45.28 4.28 V V
8 059718 Jana Haberzettlová Amnesty International World of Matrix 0 1 0.0 5.0 37.92 5.12 V V
9 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 1 0 0.0 5.0 38.01 5.1 V V
10 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 0 1 0.0 5.0 38.55 5.03 V V
11 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 0 0.0 5.0 39.04 4.97 V V
12 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 2 0 0.0 10.0 39.01 4.97 VD VD
13 064617 Jiří Čedík Pretty Princess Tennant 1 1 0.0 10.0 42.68 4.55 VD VD
14 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins 2 0 0.0 10.0 46.88 4.14 VD VD
15 063618 Ladislav Řezníček A3Ch Little Chip Dajavera 3 0 0.0 15.0 42.75 4.54 VD VD
16 053516 Karolína Cibuzarová Ashina Borgri 4 2 0.0 30.0 47.45 4.09 BO BO
DIS 087517 Jana Kubenová Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007417 Jana Pošvářová Cassie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015016 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004818 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090717 Jan Krejčí Yuma´s Yuppi vom Dänishen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079813 Barbora Samková Wacka Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002816 Alena Kovácsová Nahuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS