Cz En

JUMPING

  1. Datum: 20. 10. 2018
  2. Závod: Kladno - Jack Honey Cup II.
  3. Rozhodčí: Divišová, Karina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 181.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.77 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.93 5.67 V V
2 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 33.21 5.45 V V
3 059718 Jana Haberzettlová Amnesty International World of Matrix 0 0 0.0 0.0 33.25 5.44 V V
4 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 33.59 5.39 V V
5 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 33.64 5.38 V V
6 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 34.87 5.19 V V
7 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 35.16 5.15 V V
8 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 0 0.0 0.0 35.55 5.09 V V
9 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 0 0 0.0 0.0 35.9 5.04 V V
10 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 0 0 0.0 0.0 36.05 5.02 V V
11 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 0 0.0 0.0 36.06 5.02 V V
12 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand 0 0 0.0 0.0 36.85 4.91 V V
13 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 37.0 4.89 V V
14 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 37.71 4.8 V V
15 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 37.87 4.78 V V
16 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 0 0 0.0 0.0 38.08 4.75 V V
17 002816 Alena Kovácsová Nahuel 0 0 0.0 0.0 38.27 4.73 V V
18 034117 Lucie Černá Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.0 0.0 39.88 4.54 V V
19 063618 Ladislav Řezníček A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 40.62 4.46 V V
20 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 41.92 4.32 V V
21 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins 0 0 0.0 0.0 41.96 4.31 V V
22 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 35.23 5.14 V V
23 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 1 0 0.0 5.0 36.96 4.9 V V
24 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 1 0 0.0 5.0 37.61 4.81 V V
25 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 0 1 0.0 5.0 39.56 4.58 V V
26 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 0 1 0.0 5.0 41.16 4.4 V V
27 007417 Jana Pošvářová Cassie 1 0 0.0 5.0 41.16 4.4 V V
28 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 1 1 0.0 10.0 38.64 4.68 VD VD
29 004818 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík 0 2 0.0 10.0 42.89 4.22 VD VD
DIS 053516 Karolína Cibuzarová Ashina Borgri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015016 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079813 Barbora Samková Wacka Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064617 Jiří Čedík Pretty Princess Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090717 Jan Krejčí Yuma´s Yuppi vom Dänishen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS