Cz En

Jumping hra L

  1. Datum: 04. 11. 2018
  2. Závod: Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 24.0 s
  6. Maximální čas: 40.0 s
  7. Délka: 96.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 10
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 18.13 5.3
2 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 18.15 5.29
3 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 18.69 5.14
4 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 19.17 5.01
5 052316 Jana Pucherová Connie Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 19.52 4.92
6 035515 Jana Němcová A3Ch Darling Monty Anarinya 0 0 0.0 0.0 20.34 4.72
7 091912 Jana Pucherová Artemis Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 20.97 4.58
8 079614 Lenka Chmelíková Bono z Kraje Thurn Taxisů 0 0 0.0 0.0 21.01 4.57
9 063812 Ivana Vošahlíková Angie 0 0 0.0 0.0 21.36 4.49
10 077016 Iveta Ouředníčková Bady 0 0 0.0 0.0 21.78 4.41
11 010217 Magdalena Kolářová Jackie 0 0 0.0 0.0 21.9 4.38
12 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar 0 0 0.0 0.0 23.32 4.12
13 085411 Alena Pichová Baron z Luční ulice 0 0 3.57 3.57 27.57 3.48
14 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant 1 0 0.0 5.0 19.39 4.95
15 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick 1 0 0.0 5.0 19.8 4.85
16 055015 Marie Cimrová Zorro Baddy Akumulator 1 0 0.0 5.0 22.04 4.36
17 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 0 1 0.46 5.46 24.46 3.92
18 021417 Petr Křístek Bižu Bleu Colline 0 1 6.12 11.12 30.12 3.19
19 070417 Dagmar Halová Amálka 0 1 6.68 11.68 30.68 3.13
20 060817 Eliška Hofmanová Erin 0 1 7.97 12.97 31.97 3.0
21 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin 0 2 6.1 16.1 30.1 3.19
22 060914 Lenka Němcová Desoto Ivelbero´s Darling 1 1 7.21 17.21 31.21 3.08
23 084216 Hana Janská Babu Bohemia Cardinal 0 1 14.51 19.51 38.51 2.49
DIS 005515 Kateřina Hozmanová Ellis Wendaja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032815 Kristýna Běhounková Viki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066516 Eva Vrkočová Cloei Černé baroko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003218 Dana Beitlová Elsa Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026217 Stanislav Řehola Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034117 Lucie Černá Batumi The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038617 Vladimíra Čištínová Elly Jay Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044014 Ivana Francová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS