Cz En

Jumping LA sobota

  1. Datum: 24. 11. 2018
  2. Závod: Kladno - JAHODOVÁ BOWLE
  3. Rozhodčí: Eide, Jan Egil (NO)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 71.0 s
  7. Délka: 177.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 33.87 5.23 V V
2 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 34.66 5.11 V V
3 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia 0 0 0.0 0.0 34.82 5.08 V V
4 Maruszczak Roman Brego- BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart 0 0 0.0 0.0 34.95 5.06 V V
5 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 35.91 4.93 V V
6 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 36.82 4.81 V V
7 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 0 0 0.0 0.0 37.41 4.73 V V
8 042614 Eliška Vernerová Sati 1 0 0.0 5.0 33.99 5.21 V V
9 Kempinska Irena OZ-Onyx Alchera 1 0 0.0 5.0 34.41 5.14 V V
10 Kaczmarczyk Barbara Reba-Ashqueen Satisfaction 1 0 0.0 5.0 35.21 5.03 V V
11 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 1 0 0.0 5.0 36.26 4.88 V V
12 081416 Eliška Dolníčková Ajay Bajlo 1 0 0.0 5.0 36.66 4.83 V V
13 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies 1 0 0.0 5.0 37.05 4.78 V V
14 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů 0 1 0.0 5.0 40.16 4.41 V V
15 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 2 0 0.0 10.0 32.21 5.5 VD VD
16 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 2 0 0.0 10.0 35.27 5.02 VD VD
17 Winiecka-Kin Agnieszka Bono-Bono Skaczące Niedźwiadki 0 2 0.0 10.0 42.95 4.12 VD VD
18 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland 3 0 0.0 15.0 33.52 5.28 VD VD
19 036818 Gabriela Vacíková Aywa Deer´s wood 2 1 0.88 15.88 44.88 3.94 VD VD
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Blizniuk Irina Ronnie-Ronnie Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ambroziak Paulina Yuna-Ashqueen Stardust DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069415 Markéta Benediktová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Winiecka-Kin Agnieszka Aura vom Haus Seiffert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030114 Jitka Maroušková Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065317 Andrea Hanousková Alou Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Damec Justyna Yuna-Attention Runo Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS