Cz En

Zkoušky LA3 sobota

  1. Datum: 24. 11. 2018
  2. Závod: Kladno - JAHODOVÁ BOWLE
  3. Rozhodčí: Eide, Jan Egil (NO)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 105.0 s
  7. Délka: 210.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 37.83 5.55 V V
2 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 38.47 5.46 V V
3 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 41.17 5.1 V V
4 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 0 0 0.0 0.0 45.91 4.57 V V
5 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri 0 0 0.0 0.0 46.78 4.49 V V
6 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 38.01 5.52 V V
7 Kempinska Irena OZ-Onyx Alchera 1 0 0.0 5.0 38.68 5.43 V V
8 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia 1 0 0.0 5.0 40.69 5.16 V V
9 Winiecka-Kin Agnieszka Aura vom Haus Seiffert 0 1 0.0 5.0 42.92 4.89 V V
10 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies 2 1 0.0 15.0 42.23 4.97 VD VD
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Damec Justyna Yuna-Attention Runo Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069415 Markéta Benediktová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Maruszczak Roman Brego- BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030114 Jitka Maroušková Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS