Cz En

Agility LA sobota

  1. Datum: 24. 11. 2018
  2. Závod: Kladno - JAHODOVÁ BOWLE
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 219.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.91 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 39.14 5.6 V V
2 069415 Markéta Benediktová Rony 0 0 0.0 0.0 40.73 5.38 V V
3 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 43.58 5.03 V V
4 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 47.05 4.65 V V
5 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 0 0 0.0 0.0 50.97 4.3 V V
6 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 42.28 5.18 VD VD
7 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face 2 0 0.0 10.0 54.12 4.05 VD VD
8 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 3 0 0.0 15.0 42.45 5.16 VD VD
9 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 1 2 0.0 15.0 53.25 4.11 VD VD
DIS 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Maruszczak Roman Brego- BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030114 Jitka Maroušková Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kempinska Irena OZ-Onyx Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kaczmarczyk Barbara Reba-Ashqueen Satisfaction DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065317 Andrea Hanousková Alou Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Winiecka-Kin Agnieszka Bono-Bono Skaczące Niedźwiadki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Damec Justyna Yuna-Attention Runo Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Blizniuk Irina Ronnie-Ronnie Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ambroziak Paulina Yuna-Ashqueen Stardust DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081416 Eliška Dolníčková Ajay Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Winiecka-Kin Agnieszka Aura vom Haus Seiffert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036818 Gabriela Vacíková Aywa Deer´s wood DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS