Cz En

Jumping LA neděle

  1. Datum: 25. 11. 2018
  2. Závod: Kladno - JAHODOVÁ BOWLE
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 208.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 34.12 6.1 V V
2 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 34.44 6.04 V V
3 042614 Eliška Vernerová Sati 0 0 0.0 0.0 34.59 6.01 V V
4 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 35.15 5.92 V V
5 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 35.3 5.89 V V
6 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 35.73 5.82 V V
7 Kaczmarczyk Barbara Reba-Ashqueen Satisfaction 0 0 0.0 0.0 35.86 5.8 V V
8 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 36.09 5.76 V V
9 069415 Markéta Benediktová Rony 0 0 0.0 0.0 36.32 5.73 V V
10 Maruszczak Roman Brego- BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart 0 0 0.0 0.0 36.43 5.71 V V
11 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies 0 0 0.0 0.0 37.14 5.6 V V
12 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras 0 0 0.0 0.0 37.98 5.48 V V
13 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů 0 0 0.0 0.0 38.6 5.39 V V
14 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri 0 0 0.0 0.0 40.91 5.08 V V
15 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia 1 0 0.0 5.0 35.73 5.82 V V
16 030114 Jitka Maroušková Ejhle Novterpod 1 0 0.0 5.0 35.86 5.8 V V
17 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 1 0 0.0 5.0 38.13 5.46 V V
18 Damec Justyna Yuna-Attention Runo Czech Fan 0 1 0.0 5.0 41.29 5.04 V V
19 Ambroziak Paulina Yuna-Ashqueen Stardust 1 0 0.0 5.0 41.62 5.0 V V
20 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 0 1 0.0 5.0 42.09 4.94 V V
21 065317 Andrea Hanousková Alou Devětsil 0 1 0.0 5.0 43.62 4.77 V V
22 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier 1 1 0.0 10.0 37.31 5.57 VD VD
23 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants 1 1 0.0 10.0 37.51 5.55 VD VD
24 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 2 0 0.0 10.0 38.44 5.41 VD VD
25 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 1 1 0.0 10.0 42.68 4.87 VD VD
DIS 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081416 Eliška Dolníčková Ajay Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kempinska Irena OZ-Onyx Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036818 Gabriela Vacíková Aywa Deer´s wood DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Winiecka-Kin Agnieszka Bono-Bono Skaczące Niedźwiadki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Winiecka-Kin Agnieszka Aura vom Haus Seiffert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Blizniuk Irina Ronnie-Ronnie Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS