Cz En

Czech Imp Jump

  1. Datum: 03. 11. 2018
  2. Závod: Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 25.0 s
  6. Maximální čas: 50.0 s
  7. Délka: 100.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074917 Hana Šedivá Ziggy 0 0 0.0 0.0 17.25 5.8 V V
2 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 18.16 5.51 V V
3 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk 0 0 0.0 0.0 18.76 5.33 V V
4 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 20.27 4.93 V V
5 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami 0 0 0.0 0.0 20.59 4.86 V V
6 050814 Jiřina Máčková Golden Brownie Paws on Heaven's 0 0 0.0 0.0 21.21 4.71 V V
7 067817 Vendula Vejražková Aslan Pap Novterpod 0 0 0.0 0.0 21.65 4.62 V V
8 032317 Kristýna Jandová Frederica Bellis Minor 0 0 0.0 0.0 22.04 4.54 V V
9 076216 Dominik Machotka Ace from Cheerydom 0 0 0.0 0.0 22.57 4.43 V V
10 000518 František Dušek Connie Cher Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 22.81 4.38 V V
11 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 0 0 0.0 0.0 24.4 4.1 V V
12 078416 Denisa Kopecká Josephine de Coeurs d'Alene 0 0 0.0 0.0 24.46 4.09 V V
13 064717 Alena Soukupová Aktij Pap Novterpod 0 0 2.0 2.3 27.3 3.66 V V
14 069817 Terezie Lenková Uti Lity Perla z Polabí 1 0 0.0 5.34 25.34 3.95 V V
15 015116 Karina Divišová Isabella Moravské srdce 1 0 1.0 6.05 26.05 3.84 VD VD
16 080417 Šárka Urbanová Ready Steady Go! Koryfej 0 1 2.0 6.81 26.81 3.73 VD VD
17 014010 Štěpánka Živčáková Illusion Innan Černý faun 0 1 3.0 7.93 27.93 3.58 VD VD
DIS 036718 Blanka Dušánková Baloo Hungry Gremlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004514 Gabriela Chalušová Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063718 Kamila Pilnáčková Ebony Star ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035417 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063015 Pavla Brzobohatá Fifinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 161616 Radka Podmolová Amazonka Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070016 Lucie Jeřábková Amazing Jessamine Erya's Elita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030318 Lucie Džuvarovská Yo Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058916 Ludmila Lenková Ruby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS