Cz En

Jumping 2

  1. Datum: 03. 11. 2018
  2. Závod: Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 69.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.12 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland 0 0 0.0 0.0 33.02 5.24 V V
2 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 33.21 5.21 V V
2 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 33.21 5.21 V V
3 096415 Lenka Drbohlavová Chilli in hot summer Jeffija 0 0 0.0 0.0 33.57 5.15 V V
4 052315 Jana Sasková Adora Breembark 0 0 0.0 0.0 34.19 5.06 V V
5 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio 0 0 0.0 0.0 34.69 4.99 V V
6 059415 Veronika Grešáková Ambiente 0 0 0.0 0.0 35.63 4.86 V V
7 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 0 0 0.0 0.0 36.04 4.8 V V
8 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.0 0.0 36.25 4.77 V V
9 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 0 0 0.0 0.0 36.8 4.7 V V
10 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera 0 0 0.0 0.0 37.12 4.66 V V
11 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen 0 0 0.0 0.0 38.36 4.51 V V
12 008018 Renata Kubecová Valentina Of Dreams Aknel Top 0 0 0.0 0.0 38.64 4.48 V V
13 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya 0 0 0.0 0.0 38.79 4.46 V V
14 094014 Nikol Netíková Tornádo Lou Aibara 0 0 0.0 0.0 39.14 4.42 V V
15 015618 Lenka Sobotková Ardently Loving Ready for it 0 0 0.0 0.0 39.59 4.37 V V
16 067517 Kateřina Tobiškova Amy 0 0 0.0 0.0 40.37 4.29 V V
17 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 0 2.0 1.95 43.95 3.94 V V
18 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka 0 1 0.0 5.0 36.74 4.71 V V
19 023317 Denisa Křížová Baucis Regina Canum 0 1 0.0 5.0 36.99 4.68 V V
20 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 1 0.0 5.0 37.08 4.67 V V
21 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 1 0.0 5.0 37.1 4.66 V V
22 015718 Aneta Jiráčková Daisy 0 1 0.0 5.0 38.99 4.44 V V
23 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 1 0.0 5.0 39.86 4.34 V V
24 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 1 4.0 9.42 46.42 3.73 VD VD
25 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 0 2 0.0 10.0 37.79 4.58 VD VD
26 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 37.89 4.57 VD VD
27 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 2 0 0.0 10.0 40.57 4.26 VD VD
28 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis 1 2 14.0 28.79 55.79 3.1 BO BO
DIS 064116 Lucie Kosánová Nathanel Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084312 Lenka Pánková Rab Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054314 Veronika Maryníková Abstinent Griotte Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018018 Sára Tupá Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091515 Jana Stupková Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003116 Lenka Hanušová Alesia de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021818 Martina Potocká Gripen Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003316 Michal Kotek Duramman Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005518 Veronika Zezulková Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090717 Jan Krejčí Yuma´s Yuppi vom Dänishen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083217 Veronika Palová Ruby Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015016 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045718 Vojtěch Jirsa Cato Nell's D.A. DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084712 Denisa Křížová Canny Crusty Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020416 Veronika Huková Jamie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS