Cz En

Jumping

  1. Datum: 12. 01. 2019
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3)
  3. Rozhodčí: Svobodová, Eva (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.95 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 0 0 0.0 0.0 29.18 5.14 V V
2 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 31.46 4.77 V V
3 004217 Tereza Kropáčová Tessi 0 0 0.0 0.0 36.31 4.13 V V
4 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 29.63 5.06 V V
5 021915 Pavel Henzl A3Ch Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 1 0 0.0 5.0 30.23 4.96 V V
6 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 1 0 0.0 5.0 31.27 4.8 V V
7 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash 1 0 0.0 5.0 31.4 4.78 V V
8 035515 Jana Němcová A3Ch Darling Monty Anarinya 1 0 0.0 5.0 31.89 4.7 V V
9 001717 Pavel Henzl INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite 1 0 0.0 5.0 32.18 4.66 V V
10 013214 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra 1 0 0.0 5.0 32.53 4.61 V V
11 048015 Barbora Vlachová Mája 1 0 0.0 5.0 32.72 4.58 V V
12 067517 Kateřina Tobiškova Amy 0 1 0.0 5.0 35.9 4.18 V V
13 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat 1 1 0.39 10.39 38.39 3.91 VD VD
14 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 3 0 0.0 15.0 28.82 5.2 VD VD
15 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 3 0 0.0 15.0 30.76 4.88 VD VD
16 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 3 1 0.0 20.0 32.29 4.65 D D
DIS 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060617 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076712 Jana Pospíšilová Bee Free Crazy Beautiful DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072417 Iveta Pavlatovská Boni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO