Cz En

I. jumping L

  1. Datum: 29. 12. 2018
  2. Závod: Kladno - Vánoční jumpingy
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 71.0 s
  7. Délka: 176.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.29 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Iwona Gołąb Applause 0 0 0.0 0.0 32.41 5.43
2 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 33.36 5.28
3 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 0 0.0 0.0 34.38 5.12
4 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 0 0 0.0 0.0 35.3 4.99
5 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 0 0 0.0 0.0 35.41 4.97
6 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 36.18 4.86
7 058015 Vladimír Tyle A3Ch Eris 0 0 0.0 0.0 37.32 4.72
8 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 37.56 4.69
9 080715 Adéla Benešová Xela Gulden Land 0 0 0.0 0.0 37.96 4.64
10 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya 0 0 0.0 0.0 38.48 4.57
11 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 1 0 0.0 5.0 33.92 5.19
12 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia 1 0 0.0 5.0 34.15 5.15
13 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 2 0 0.0 10.0 35.08 5.02
14 069415 Markéta Benediktová Rony 1 1 0.0 10.0 37.85 4.65
15 067717 Dominika Machová Crush Doakimo Dog 2 0 0.5 10.5 41.5 4.24
16 000916 Tomáš Huml Geezer Z paleolitu 3 0 0.0 15.0 35.06 5.02
17 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 2 1 0.0 15.0 39.02 4.51
18 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo 2 1 0.0 15.0 39.87 4.41
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050118 Sára Benešová Elly Jay Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067517 Kateřina Tobiškova Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037115 Dana Holíková Nessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087017 Adam Jelen Obi-Wan Yooranah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000318 Klára Hančová Floss Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071017 Zuzana Novotná Drum'n'Bass Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010215 Markéta Stehlíková Missty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065317 Andrea Hanousková Alou Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS