Cz En

I. zkouška LA3

  1. Datum: 27. 01. 2019
  2. Závod: Kladno - IV. Kokosy na sněhu
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 79.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 17
  11. Postupová rychlost: 4.27 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 090715 Hana Kašpárková Phoebe 0 0 0.0 0.0 34.94 4.52 V V
2 006511 Michaela Štemproková Caynne of Bohemia Balada 0 0 1.96 1.96 38.96 4.06 V V
3 083612 Soňa Hejcmanová Sára 0 0 1.99 1.99 38.99 4.05 V V
4 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka 1 0 0.0 5.0 34.9 4.53 V V
5 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 1 0 0.87 5.87 37.87 4.17 V V
6 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai 1 0 1.94 6.94 38.94 4.06 VD VD
7 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland 1 1 0.0 10.0 35.06 4.51 VD VD
8 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 0 1 5.49 10.49 42.49 3.72 VD VD
9 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 2 0 0.72 10.72 37.72 4.19 VD VD
10 077517 Natálie Šišovská Bono z Kraje Thurn Taxisů 2 0 3.52 13.52 40.52 3.9 VD VD
11 019814 Anna Škabradová Eby 1 0 10.83 15.83 47.83 3.3 VD VD
DIS 032512 Libor Hlavatý Teddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Gołąb Applause DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058015 Vladimír Tyle A3Ch Eris DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003014 Barbora Múdra Saxana DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069415 Markéta Benediktová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO