Cz En

Jumping LA sobota

  1. Datum: 16. 02. 2019
  2. Závod: Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY
  3. Rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Gołąb Iwona SeeYa 0 0 0.0 0.0 29.91 5.48 V V
2 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 0 0 0.0 0.0 30.04 5.46 V V
3 Gołąb Iwona Applause 0 0 0.0 0.0 30.46 5.38 V V
4 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants 0 0 0.0 0.0 30.69 5.34 V V
5 Rylska Monika Koza Nostra-Becks Hill Mafia Princess 0 0 0.0 0.0 31.44 5.22 V V
6 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 31.88 5.14 V V
7 068317 Natálie Šišovská Alla Marcía z Údolí květin 0 0 0.0 0.0 32.01 5.12 V V
8 Rylska Monika Chica-Shakti Se FreeX Chiquita Banana 0 0 0.0 0.0 32.1 5.11 V V
9 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 32.25 5.09 V V
10 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 32.62 5.03 V V
11 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 32.89 4.99 V V
12 Maruszczak Roman Brego Extremebraveheart 0 0 0.0 0.0 32.89 4.99 V V
13 087618 Aneta Grygarová Absolute Agreement Crazy Pack 0 0 0.0 0.0 33.02 4.97 V V
14 069415 Markéta Benediktová Rony 0 0 0.0 0.0 33.13 4.95 V V
15 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 33.57 4.89 V V
16 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 33.93 4.83 V V
17 042718 Jitka Liznová Arwen Ginger Jump 0 0 0.0 0.0 34.33 4.78 V V
18 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 0 0 0.0 0.0 34.47 4.76 V V
19 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 0 0 0.0 0.0 34.81 4.71 V V
20 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 0 0 0.0 0.0 39.66 4.14 V V
21 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 1 0 0.0 5.0 30.78 5.33 V V
22 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 1 0 0.0 5.0 31.69 5.18 V V
23 Duda Paulina Free-Free Never Never Land E'Anka 1 0 0.0 5.0 32.16 5.1 V V
24 087316 Nikola Demeterová Gray Fullbuster Anne's Dream 1 0 0.0 5.0 35.55 4.61 V V
25 Winiecka-Kin Agnieszka Aura-Aura vom Haus Seiffert 1 0 0.0 5.0 35.76 4.59 V V
26 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 35.92 4.57 V V
27 064218 Erik Dančišák Baddy 1 0 0.0 5.0 39.34 4.17 V V
28 077517 Natálie Šišovská Bono z Kraje Thurn Taxisů 1 0 0.0 5.0 39.46 4.16 V V
29 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 0 1 0.0 5.0 39.75 4.13 V V
30 078018 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter 0 1 0.0 5.0 40.13 4.09 V V
31 064018 Martina Červenková Bauglir Dark Lavondyss Lavondyss Labradors 1 0 0.0 5.0 41.49 3.95 V V
32 Sadal Ewa Akuma-P’Hayabusa Never Never Land 2 0 0.0 10.0 32.81 5.0 VD VD
33 081416 Eliška Dolníčková Ajay Bajlo 1 1 0.0 10.0 36.58 4.48 VD VD
34 015518 Aneta Kárníková Bastille Strážce palisád 2 0 0.0 10.0 41.5 3.95 VD VD
35 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia 2 0 0.0 10.0 41.96 3.91 VD VD
36 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 1 1 0.0 10.0 42.7 3.84 VD VD
37 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox 1 1 3.4 13.4 48.4 3.39 VD VD
38 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar 3 1 0.0 20.0 42.95 3.82 D D
39 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face 1 2 9.27 24.27 54.27 3.02 D D
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086117 Dana Čichoňová Loch Ness Monster DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038617 Vladimíra Čištínová Elly Jay Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065317 Andrea Hanousková Alou Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083417 Romana Hanousková Elza Superušatá DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059716 Monika Jacenková Jitřenka Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kamiński Michał Agar-Agar Rayo De Sol Per Bene DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kempińska Irena OZ-Onyx Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079815 Petra Kolegarová Tara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021417 Petr Křístek Bižu Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088818 Kristina Půdová S'Cheers Never never land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mati-Hetton Grant Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Winiecka-Kin Agnieszka BONO-Bono-Bono Skaczące Niedźwiadki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032815 Kristýna Běhounková Viki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS