Cz En

Jumping 1

  1. Datum: 09. 03. 2019
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3)
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 79.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.77 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia 0 0 0.0 0.0 43.26 4.62 V V
2 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 44.36 4.51 V V
3 040614 Pavlína Seyfriedová Afrodité Bela z Letné 0 0 1.4 1.4 54.4 3.68 V V
4 074917 Hana Šedivá Ziggy 0 1 0.0 5.0 39.03 5.12 V V
5 Magdalena Labieniec Elfie Indirica 1 0 0.0 5.0 39.52 5.06 V V
6 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 1 0.0 5.0 47.02 4.25 V V
7 066813 Lucie Milichovská Daisy 0 1 0.0 5.0 49.46 4.04 V V
8 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 1 0 0.0 5.0 49.64 4.03 V V
9 Stephanie Jank Aisha 0 1 0.0 5.0 51.66 3.87 V V
10 081117 Martina Bittnerová Denny 0 1 3.65 8.65 56.65 3.53 VD VD
11 055917 Dana Vojířová A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 1 4.76 9.76 57.76 3.46 VD VD
12 009915 Michaela Houserová Hailey JE-CU-B 0 1 5.8 10.8 58.8 3.4 VD VD
13 181818 Pavel Henzl Beretta Realgar 1 1 5.65 15.65 58.65 3.41 VD VD
14 026718 Tereza Kordová Spike 1 1 6.1 16.1 59.1 3.38 D D
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Stephanie Jank Aluna Laminero's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Stephanie Jank Nesquik Simplynice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065217 Agáta Horáčková Gucci od Vyšebrodského kláštera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093514 Tereza Loučná Gina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090217 Veronika Seyfriedová Maserati Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magdalena Ziolkowska Go Mad Genius Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Barbara Członkowska AISZA u Gagi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039716 Jana Jourová Umpalumpa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO