Cz En

Agility 2

  1. Datum: 10. 03. 2019
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3)
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 181.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.77 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 0 0 0.0 0.0 42.11 4.3 V V
2 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 42.82 4.23 V V
3 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 44.52 4.07 V V
4 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.0 0.0 45.52 3.98 V V
5 090217 Veronika Seyfriedová Maserati Nový krystal 0 0 0.0 0.0 46.38 3.9 V V
6 081117 Martina Bittnerová Denny 0 0 3.82 3.82 51.82 3.49 V V
7 093514 Tereza Loučná Gina 1 0 0.0 5.0 39.68 4.56 V V
8 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 1 0 0.0 5.0 42.02 4.31 V V
9 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 1 0 0.0 5.0 42.22 4.29 V V
10 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami 1 0 0.0 5.0 43.48 4.16 V V
11 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 1 0 0.0 5.0 45.68 3.96 V V
12 055917 Dana Vojířová A3Ch Annie ze Šanovského parku 1 0 0.0 5.0 46.48 3.89 V V
13 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia 0 1 0.0 5.0 46.59 3.88 V V
14 040614 Pavlína Seyfriedová Afrodité Bela z Letné 0 0 7.38 7.38 55.38 3.27 VD VD
15 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 1 0.53 10.53 48.53 3.73 VD VD
16 Stephanie Jank Aluna Laminero's 1 0 16.09 21.09 64.09 2.82 D D
17 065217 Agáta Horáčková Gucci od Vyšebrodského kláštera 1 1 14.5 24.5 62.5 2.9 D D
18 009915 Michaela Houserová Hailey JE-CU-B 1 1 15.81 25.81 63.81 2.84 D D
19 Stephanie Jank Nesquik Simplynice 2 1 15.16 30.16 63.16 2.87 BO BO
20 Stephanie Jank Aisha 1 2 16.57 31.57 64.57 2.8 BO BO
DIS 039716 Jana Jourová Umpalumpa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Barbara Członkowska AISZA u Gagi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magdalena Labieniec Elfie Indirica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magdalena Ziolkowska Go Mad Genius Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026718 Tereza Kordová Spike DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074917 Hana Šedivá Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 181818 Pavel Henzl Beretta Realgar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO