Cz En

Agility 2

  1. Datum: 10. 03. 2019
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3)
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 181.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.77 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 37.65 4.81 V V
2 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 38.86 4.66 V V
3 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan 0 0 0.0 0.0 41.66 4.34 V V
4 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 0 0 0.0 0.0 42.63 4.25 V V
5 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 0 0 0.0 0.0 42.66 4.24 V V
6 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 43.3 4.18 V V
7 Birgit Stellogen Pauline 0 0 4.53 4.53 52.53 3.45 V V
8 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 1 0 0.0 5.0 37.13 4.87 V V
9 Robert Domaszewicz ABELONE Fabulous World 1 0 0.0 5.0 37.46 4.83 V V
10 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 1 0 0.0 5.0 39.01 4.64 V V
11 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm 1 0 0.0 5.0 42.66 4.24 V V
12 091814 Pavlína Seyfriedová Akia of Anthony Be-Enki 1 0 0.03 5.03 48.03 3.77 V V
13 086213 Miroslav Považan Hugo z Otvovické skály 0 1 10.58 15.58 58.58 3.09 VD VD
DIS 039511 Kamila Hrachovcová Bittis Belissia Bohemia Vivace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057916 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014416 Kamila Hrachovcová Earthly Eros Bohemia Vivace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Barbara Członkowska MIRA Willa Mora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016417 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Birgit Stellbogen Sweety DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019218 Marta Gregorová Agáta Vyhlídka Hedvika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014316 Kamila Hrachovcová Elite Dream Bohemia Vivace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056317 Lucie Pejzlová Abdul Nikidar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak AMAZING REVOLUTION Nangabet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO