Cz En

Agility 2

  1. Datum: 10. 03. 2019
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3)
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 181.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana 0 0 0.0 0.0 35.26 5.13 V V
2 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 35.35 5.12 V V
3 Roman Maruszczak BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart 0 0 0.0 0.0 38.21 4.74 V V
4 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo 0 0 4.36 4.36 49.36 3.67 V V
5 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 1 0 0.0 5.0 37.07 4.88 V V
6 082117 Kristýna Nováková Dion Hvězda Els 0 1 0.0 5.0 41.81 4.33 V V
7 004217 Tereza Kropáčová Tessi 1 0 0.73 5.73 45.73 3.96 V V
8 033417 Marie Šikýřová Husarka Dakam 0 0 9.94 9.94 54.94 3.29 VD VD
9 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya 2 0 0.0 10.0 41.39 4.37 VD VD
10 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 3 0 0.0 15.0 36.26 4.99 VD VD
11 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 3 0 0.0 15.0 36.33 4.98 VD VD
12 021815 Lucie Zochová Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 3 0 0.0 15.0 41.58 4.35 VD VD
13 007218 Sebastian Sudlík Albi Jaren 1 0 19.21 24.21 64.21 2.82 D D
14 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček 2 2 4.64 24.64 49.64 3.65 D D
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060617 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magdalena Ziolkowska Hetton Grant Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076712 Jana Pospíšilová Bee Free Crazy Beautiful DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067517 Kateřina Tobiškova Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000017 Kristýna Lukešová Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Monika Rylska Becks Hill Mafia Princess DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036818 Gabriela Vacíková Aywa Deer´s wood DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082814 Tereza Králová Explosive Essay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086917 Petr Vajgl Hananiel The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000217 Lucie Zochová INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Stephanie Jank Gil from the wild crowfoots DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072417 Iveta Pavlatovská Boni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO