Cz En

Jumping open L

  1. Datum: 07. 04. 2019
  2. Závod: Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 188.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.92 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 35.82 5.25
2 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku 0 0 0.0 0.0 41.83 4.49
3 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan 1 0 0.0 5.0 38.88 4.84
4 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 38.95 4.83
5 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 2 0 0.0 10.0 41.02 4.58
6 008515 Žaneta Bálanová Cikorka ze Strakatého dvorku 2 0 0.0 10.0 45.87 4.1
7 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 4 0 0.0 20.0 37.43 5.02
DIS 038516 Karolína Kremlová Cedulka ze Studnic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068317 Natálie Šišovská Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024617 Romana Košťálová Rookie Stalk Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001917 Martina Keřková Mája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022119 Pavlína Rondzíková Amy Česká Kanada - Ovčárna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062413 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 098515 Jitka Štichauerová Amber Matter of the heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093614 Luboš Slavík Astor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002719 Hana Veselá Bobinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087116 Hana Veselá Endy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011711 Libor Plášil Ace of Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051517 Vanda Macibobová Brilliant Yoko Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003116 Lenka Hanušová Alesia de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079614 Lenka Hajná Bono z Kraje Thurn Taxisů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064117 Tereza Salátová Blueberry Altája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040518 Lenka Raková Emotion of Touch Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008018 Renata Kubecová Valentina Of Dreams Aknel Top DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083418 Irena Kochová Bzuk Edward Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015117 Eliška Chalupská Ultimate Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091515 Jana Stupková Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014117 Vendula Pokorná Alex DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075815 Šárka Schwarzová Alabama Gump Hardy origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074618 Eva Neumannová Easy Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086818 Eva Homolková Creative Cookee Kimbilio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS