Cz En

Agility I

  1. Datum: 13. 04. 2019
  2. Závod: Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 77.0 s
  7. Délka: 213.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 095315 Klára Kokešová Roxy 0 0 0.0 0.0 36.87 5.78 V V
2 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 37.03 5.75 V V
3 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 0 0.0 0.0 37.52 5.68 V V
4 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 38.38 5.55 V V
5 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 39.06 5.45 V V
6 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 39.44 5.4 V V
7 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 40.11 5.31 V V
8 075515 Lenka Kohoutková Dotty Dream Harisson 0 0 0.0 0.0 40.34 5.28 V V
9 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 41.77 5.1 V V
10 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia 0 0 0.0 0.0 42.47 5.02 V V
11 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej 0 0 0.0 0.0 42.6 5.0 V V
12 009313 Nora Klapalová A3Ch Agáta 0 0 0.0 0.0 42.74 4.98 V V
12 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 42.74 4.98 V V
14 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 0 0 0.0 0.0 42.83 4.97 V V
15 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 43.02 4.95 V V
16 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej 0 0 0.0 0.0 43.53 4.89 V V
17 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 0 0 0.0 0.0 43.55 4.89 V V
18 009117 Ivana Ondrušová Tina 0 0 0.0 0.0 43.97 4.84 V V
19 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 44.21 4.82 V V
20 022116 Eva Andělová Kopretina od Rytíře Malovce 0 0 0.0 0.0 44.24 4.81 V V
21 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 0 0.0 0.0 44.38 4.8 V V
22 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 45.0 4.73 V V
23 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 45.76 4.65 V V
24 065218 Veronika Tobolková Explosive Power z Vejřího hnízda 0 0 0.0 0.0 46.12 4.62 V V
25 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 46.28 4.6 V V
26 009817 Veronika Machová Grace Sparks of the Tempest 0 0 0.0 0.0 47.82 4.45 V V
27 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant 1 0 0.0 5.0 35.03 6.08 V V
28 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 1 0 0.0 5.0 37.39 5.7 V V
29 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 1 0 0.0 5.0 39.29 5.42 V V
30 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 1 0 0.0 5.0 39.78 5.35 V V
31 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 1 0 0.0 5.0 40.37 5.28 V V
32 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers 1 0 0.0 5.0 40.66 5.24 V V
33 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice 0 1 0.0 5.0 41.76 5.1 V V
34 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 1 0.0 5.0 45.46 4.69 V V
35 074415 Jana Kočová Gino 0 1 0.0 5.0 46.5 4.58 V V
36 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 1 0 0.0 5.0 46.81 4.55 V V
37 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 1 0 0.0 5.0 47.27 4.51 V V
38 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 1 0 0.0 5.0 47.67 4.47 V V
39 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 1 0.0 5.0 48.26 4.41 V V
40 026218 Aneta Vylímcová Arwen Tenderness from Wet Meadows 1 0 0.0 5.0 49.0 4.35 V V
41 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel 0 2 0.0 10.0 40.67 5.24 VD VD
42 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej 1 1 0.0 10.0 45.84 4.65 VD VD
43 034517 Lucie Rabčanová Jessica 0 2 0.0 10.0 46.73 4.56 VD VD
44 090114 Jana Konečná Charisma z Karpatských strání 2 0 0.0 10.0 50.54 4.21 VD VD
DIS 047916 Martina Hlaváčková Bobina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019317 Olga Mařáčková Pocca Hontas Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034418 Nikola Schovancová Mia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039218 Julie Dušková Aréna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051017 Michala Malá Wonder Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057918 Ivana Kuglerová Sigyn Invincible Heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066717 Veronika Humpolcová Ammon Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090614 Eva Vostřáková A3Ch Finn Black Modrá Odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089515 Julie Krátká Eysha Bestiolina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004617 Aneta Krebsová Loupiote De Loubajac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077118 Michaela Sochová Růženka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056317 Lucie Pejzlová Abdul Nikidar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057916 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091814 Pavlína Seyfriedová Akia of Anthony Be-Enki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016417 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO