Cz En

Jumping II

  1. Datum: 14. 04. 2019
  2. Závod: Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.36 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 33.72 5.81 V V
2 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 34.51 5.68 V V
3 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 34.78 5.64 V V
4 074415 Jana Kočová Gino 0 0 0.0 0.0 35.54 5.51 V V
5 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant 0 0 0.0 0.0 35.73 5.49 V V
6 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 36.6 5.36 V V
7 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 36.71 5.34 V V
8 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 36.8 5.33 V V
9 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 36.9 5.31 V V
10 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs 0 0 0.0 0.0 36.92 5.31 V V
11 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 36.97 5.3 V V
12 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 38.05 5.15 V V
13 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 38.13 5.14 V V
14 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm 0 0 0.0 0.0 38.73 5.06 V V
15 034517 Lucie Rabčanová Jessica 0 0 0.0 0.0 38.85 5.05 V V
16 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 39.21 5.0 V V
17 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 0 0 0.0 0.0 39.22 5.0 V V
18 066717 Veronika Humpolcová Ammon Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 39.35 4.98 V V
19 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 39.53 4.96 V V
20 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 40.01 4.9 V V
21 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 40.31 4.86 V V
22 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 40.41 4.85 V V
23 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 40.68 4.82 V V
24 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 40.73 4.81 V V
25 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan 0 0 0.0 0.0 40.78 4.81 V V
26 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 40.89 4.79 V V
27 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.0 0.0 42.58 4.6 V V
28 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 0 0 0.0 0.0 43.13 4.54 V V
29 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 0 0.0 0.0 43.68 4.49 V V
30 056317 Lucie Pejzlová Abdul Nikidar 0 0 0.0 0.0 43.74 4.48 V V
31 009817 Veronika Machová Grace Sparks of the Tempest 0 0 1.91 1.91 46.91 4.18 V V
32 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy 1 0 0.0 5.0 34.32 5.71 V V
33 095315 Klára Kokešová Roxy 1 0 0.0 5.0 34.33 5.71 V V
34 017115 Adéla Maršálková Míša 1 0 0.0 5.0 34.51 5.68 V V
35 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel 0 1 0.0 5.0 36.67 5.34 V V
36 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 1 0 0.0 5.0 37.97 5.16 V V
37 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 1 0 0.0 5.0 39.01 5.02 V V
38 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 1 0.0 5.0 39.69 4.94 V V
39 022116 Eva Andělová Kopretina od Rytíře Malovce 0 1 0.0 5.0 41.72 4.7 V V
40 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej 0 1 0.0 5.0 42.12 4.65 V V
41 026218 Aneta Vylímcová Arwen Tenderness from Wet Meadows 1 0 0.0 5.0 42.9 4.57 V V
42 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 1 0.0 5.0 44.17 4.44 V V
43 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 2 0 0.0 10.0 37.92 5.17 VD VD
44 047916 Martina Hlaváčková Bobina 0 0 11.0 11.0 56.0 3.5 VD VD
45 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra 3 0 0.12 15.12 45.12 4.34 VD VD
46 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 1 1 7.01 17.01 52.01 3.77 D D
DIS 089515 Julie Krátká Eysha Bestiolina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075515 Lenka Kohoutková Dotty Dream Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009313 Nora Klapalová A3Ch Agáta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090614 Eva Vostřáková A3Ch Finn Black Modrá Odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009117 Ivana Ondrušová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051017 Michala Malá Wonder Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091814 Pavlína Seyfriedová Akia of Anthony Be-Enki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004617 Aneta Krebsová Loupiote De Loubajac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077118 Michaela Sochová Růženka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034418 Nikola Schovancová Mia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019317 Olga Mařáčková Pocca Hontas Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090114 Jana Konečná Charisma z Karpatských strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057918 Ivana Kuglerová Sigyn Invincible Heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094415 Klára Jůdová Rézinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065218 Veronika Tobolková Explosive Power z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016417 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030116 Michaela Hobzová Oudie See Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039218 Julie Dušková Aréna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO