Cz En

Jumping L

  1. Datum: 19. 04. 2019
  2. Závod: Rokycany - Rokycanská skočná
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 4.23 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 28.76 5.74 V V
2 091214 Petra Šedivá Aston Martin 0 0 0.0 0.0 30.53 5.4 V V
3 002717 Anna Maroušková Ejhle Novterpod 0 0 0.0 0.0 30.91 5.34 V V
4 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 32.02 5.15 V V
5 038617 Vladimíra Čištínová Elly Jay Kawai Kaito 0 0 0.0 0.0 32.95 5.01 V V
6 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.0 0.0 33.41 4.94 V V
7 079815 Petra Kolegarová Tara 0 0 0.0 0.0 34.28 4.81 V V
8 043613 Alena Kolářová Caffé Latte Old Tapis 0 0 0.0 0.0 37.51 4.4 V V
9 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri 0 0 0.0 0.0 38.78 4.25 V V
10 063518 Kristýna Mrázková Nicky z Dašického zátiší 0 0 3.96 3.96 42.96 3.84 V V
11 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 29.76 5.54 V V
12 002416 Hana Žihlová Amy 1 0 0.0 5.0 33.53 4.92 V V
13 037115 Dana Holíková Nessie 0 1 0.0 5.0 34.28 4.81 V V
14 001317 Alena Kolářová Autumn Misty Morning Lufian 1 0 0.0 5.0 34.64 4.76 V V
15 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 0 0.0 5.0 34.9 4.73 V V
16 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 0 1 0.0 5.0 35.52 4.65 V V
17 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash 0 1 0.0 5.0 37.03 4.46 V V
18 059817 Anna Šáchová Agnes Sunrise Aqua Lady 1 0 0.0 5.0 38.79 4.25 V V
19 075016 Martina Cibulková Debbie od Dupíků 0 0 5.09 5.09 44.09 3.74 V V
20 021417 Petr Křístek Bižu Bleu Colline 0 0 6.2 6.2 45.2 3.65 VD VD
21 098815 Barbora Berešová Gaston Z Paleolitu 2 0 0.0 10.0 30.98 5.33 VD VD
22 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron 2 0 0.0 10.0 31.8 5.19 VD VD
23 073912 Jana Monhartová Be Yess of Wendaja 2 0 0.0 10.0 32.87 5.02 VD VD
24 043413 Radek Vandra Lucy 2 0 0.0 10.0 35.85 4.6 VD VD
25 091314 Barbora Berešová Buddy 2 0 0.0 10.0 38.09 4.33 VD VD
26 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 2 1 0.0 15.0 37.2 4.44 VD VD
27 007417 Jana Pošvářová Cassie 1 1 5.66 15.66 44.66 3.69 VD VD
28 006215 Lenka Kašparová Grace Jessie Kogito Easter 2 0 6.84 16.84 45.84 3.6 D D
29 009216 Kateřina Kaderová Liberty Emily Bohemia 2 2 1.47 21.47 40.47 4.08 D D
DIS 034017 Petra Kolegarová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078814 Patricia Beran Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075215 Pavlína Hofmanová Wasabi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077017 Markéta Cibulková Anne Mary Andělské překvapení DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073118 Kateřina Petrásková Bart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076917 Martina Cibulková Aron Canis Dexter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036413 Petra Monhartová Ixis Freedom Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018017 Anna Dudková Dear Dany Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045518 Hana Žihlová Aideen Kelsey Beauty Rebel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000916 Tomáš Huml Geezer Z paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO