Cz En

III.jumping L

  1. Datum: 31. 03. 2019
  2. Závod: Strážiště - Jumpingy superhrdinů
  3. Rozhodčí: Obrusníková, Aneta (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 92.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.72 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 059415 Veronika Grešáková Ambiente 1 0 0.0 5.0 35.88 5.18
2 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream 1 1 0.0 10.0 35.57 5.23
3 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 38.56 4.82
4 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 39.04 4.76
5 067517 Kateřina Tobiškova Amy 0 2 0.0 10.0 45.59 4.08
6 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down 1 2 4.85 19.85 54.85 3.39
DIS 042818 Lenka Kašíková Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087814 Lýdie Urbanová Nice Fidget Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027116 Radka Křelinová Timmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004818 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084818 Lýdie Urbanová Ampara Chiannies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069617 Darina Mikesková Cairo Magic z Lesních strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000318 Klára Hančová Floss Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001419 Roman Linka Call me Doyle from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020416 Veronika Huková Jamie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057215 Jana Šrumová Django z Břekové aleje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010718 Kateřina Pospíšilová Zoey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057217 Zuzana Marková Feres Bohemia Elenor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS