Cz En

Jumping I M

  1. Datum: 27. 04. 2019
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi
  3. Rozhodčí: Sprij, Jan (NL)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 95.0 s
  7. Délka: 194.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 32.33 6.0
2 039218 Julie Dušková Aréna 0 0 0.0 0.0 32.97 5.88
2 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs 0 0 0.0 0.0 32.97 5.88
3 024117 Julie Dušková Pipiteri Facér Irhaberki 0 0 0.0 0.0 33.08 5.86
4 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger 0 0 0.0 0.0 34.14 5.68
5 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 0 0.0 0.0 36.36 5.34
6 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.39 5.33
7 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 36.82 5.27
8 017718 Lucie Melounková Furioso Victoria Festiva 0 0 0.0 0.0 38.09 5.09
9 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility 0 0 0.0 0.0 38.67 5.02
10 004717 Lucie Peterková Daimón Eburon Mystery 0 0 0.0 0.0 39.87 4.87
11 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.0 0.0 40.41 4.8
12 032115 Linda Lašková Violet Leyla Helions Nova 0 0 0.0 0.0 43.81 4.43
13 033516 Denisa Kynclová Henk z České Bělé 0 0 3.58 3.58 52.58 3.69
14 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 1 0 0.0 5.0 33.86 5.73
15 029618 Miroslava Kolínská Cuprum Essence Gold Ray 0 1 0.0 5.0 41.18 4.71
16 054410 Miroslav Grim Kira 1 0 0.0 5.0 43.3 4.48
17 019216 Lenka Tittlová Lexie Mecseki Bundás 0 2 8.55 18.55 57.55 3.37
18 048516 Jana Richterová Anette Gold Schenelin 1 1 9.49 19.49 58.49 3.32
DIS 013216 Tereza Vaverová Joyful Jeffrey Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021318 Veronika Belantová Saga pod Ořechem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Dagmar Brauerová Bentley Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026614 Jana Šebestová A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048613 Jana Traxmandlová Aura z Minického hradiště DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084115 Jana Traxmandlová Edgar z Falenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074812 Tereza Vaverová Quency Boy Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000814 Olga Hábová Asterisk Noire z Altheyrosei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066914 Miroslava Mihoková Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026615 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS